ViewBoard 7532-2 75" 4K Akıllı Tahta Daha büyük görüntüle

ViewBoard 7532-2 75" 4K Akıllı Tahta

Yeni ürün

 • Beyaz Tahta, Ekran ve Yönetici içeren hepsi bir arada myViewBoard™ paketi
 • Ultra Fine Touch Teknolojisi ile kağıda kalemle yazma deneyimi
 • Dikkat çekici ses sunmak için öne bakan çift hoparlör
 • Daha iyi etkileşim için kameraya kolayca takılan web kamerası braketi
 • Android 9.0 OS tarafından desteklenen yükseltilmiş depolamaya sahip Dört Çekirdekli CPU 

 

 

Daha fazla bilgi

Daha fazla bilgi

ÜRÜNE GENEL BAKIŞ

ViewBoard® 32-2 serisi, daha etkileşimli ve ilgi çekici dersler vermek isteyen okullar ve öğretmenler için tasarlanmış, kapsamlı bir çözüm sağlayan gelişmiş bir modeldir. 4K UHD ekranın birleştirme teknolojisi sayesinde daha net renkler, daha canlı kontrast ve daha az parlama elde edilir. 20 noktalı dokunmatik ekran arayüzü ile kullanıcılar, bir parmakla veya ViewBoard ekran kalemlerinden biriyle doğal olarak işbirliği yapabilirler. Ekran, anında yanıt ve yüksek doğrulukla kağıda benzer bir yazma deneyimi sağlayan Ultra İnce Dokunma Teknolojisini entegre eder. Çift uçlu kalem desteği, aynı anda iki farklı renkle yazmanıza veya çizmenize olanak tanır. Sorunsuz yazılım entegrasyonu, tüm donanımları bir araya getiren myViewBoard paketine yerleşik erişim ile sağlanır. Yükseltilmiş RAM ve depolama ile ViewBoard 32-2 Serisi, sınıf katılımı için anında bağlantı ve zahmetsiz kullanılabilirlik sunar.

 

ViewBoard 6532-2

Sınıfta Kullanmak üzere En İyi 3 Yerleşik Yazılım

Eğitimciler düşünülerek tasarlanmış eksiksiz bir araç paketi

Sorunsuz Entegrasyon sunan myViewBoard Dijital Tahta

Tüm entegre sunum araçlarından en iyi şekilde yararlanırken, olağanüstü dersler hazırlayın. Dijital tahta yazılımı sayesinde ders içeriklerinizi anında kaydedin ve paylaşın.​
Sorunsuz Entegrasyon

myViewBoard Ekran ile Kolay Bağlantı​

Sadece birkaç tıklamayla geniş formatlı ekranlarla ekranınızı zahmetsizce paylaşabilirsiniz. Donanım kilidi, kablo veya harici uygulama gerekmez. Bunun da ötesinde, herhangi bir yazılım indirmesi gerektirmeyen tarayıcı tabanlı bir bağlantının keyfini çıkarın. Gelişmiş işlevsellik için isteğe bağlı bir Ekran Alıcısı ekleyebilirsiniz.​.​

Verimli Uzaktan İletişim ve Yönetim​​

Güvenli, kullanıcı dostu bir uzaktan yönetim sistemi aracılığıyla herhangi bir yerden aynı anda birden fazla ekranı güncelleyin, planlayın, yayınlayın ve yönetin. ​Multimedya mesajlarıyla kampüs iletişimini kolaylaştırın, metin duyurularını paylaşın veya acil durum alarmları kurun. Hepsi myViewBoard Manager sayesinde!

Ultra Fine Touch

Daha Kolay İşbirliği için Ultra Fine Touch Teknolojisi​​

Fikir paylaşımı ve öğrencilerin işbirliği için tasarlanan ViewBoard® 32-2 serisi, 20 temas noktası ve ultra ince dokunmatik çift kalem işlevi içerir.​ Modlar arasında geçiş yapmadan, kalemin renklerini ve kalınlığını otomatik olarak eşleştirebilirsiniz. 

Şaşırtıcı Ses Kalitesi

Güçlü sesi sayesinde öğrenci katılımını ve bilgilerin kalıcılığını artırın. Yerleşik 12W öne bakan çift hoparlör, multimedya derslerine yeni bir ses derinliği getiriyor. İster eğitici bir video, ister müzik materyali, isterse bir dinleme alıştırması olsun, içerikle görsel-işitsel etkileşim daha derin ve akılda kalıcı hale geliyor.
Şaşırtıcı ses Kalitesi 6532-2

ViewBoard 6532-2 USB Çıkışı

USB Çıkışıyla Basit Paylaşım

Öne bakan USB SmartPort ile dahili ve harici bilgisayarları istediğiniz zaman kolayca bağlayın. USB'leri değiştirmeye gerek kalmadan cihazlarınızı ViewBoard ile hızla senkronize edin.

Çoklu Girişlerle Tam Entegrasyon

Dersleri istediğiniz gibi oluşturmanın ve yönlendirmenin kolaylığını hissedin. Dilediğiniz kadar farklı cihazı ve fikri birleştirin ve erişilebilir HDMI, VGA ve USB bağlantı noktalarıyla her türlü sunumu paylaşın. Dersi takip ederken kapsamlı bağlantı ile zamandan ve enerjiden tasarruf edin.
ViewBoard 6532-2 Çoklu Giriş

ViewBoard 6532-2 OPS PC

Bağımsız Bir Bilgisayar Olarak ViewBoard

Intel Core işlemci ve standart işletim sistemleri ile donatılmış opsiyonel bir PC yuvası ile ViewBoard® 32-2 serisinin tüm potansiyelini ortaya çıkarın. Tüm yuvalı PC eklentileri, Windows için myViewBoard Dijital Tahta ile donatılmıştır.

Hızlı Kablosuz Yayın

Sınırsız sınıf dijital içeriğinin keyfini çıkarın. Hızlı ve güvenilir kablosuz iletim sayesinde öğrencilerinizle bulundukları yerde buluşun ve odaklanmalarını ve dikkatlerini artırın. ViewBoard® 32 -2 serisi için İsteğe Bağlı Wi-Fi modülü, 802.11AC standardına göre 2,4 GHz ve 5 GHz çift frekanslı bant genişliği ile uyumludur.
ViewBoard 6532-2 Kablosuz Yayın

ViewBoard 6532-2 Web Kamera

Daha İyi Bir Öğrenci Katılımı için Web Kamera

Tüm uzaktan ve sınıf içi öğretim yapılandırmaları için daha iyi uzaktan ve hibrit öğrenme deneyimleri oluşturabilirsiniz. Ekli kamera plakası ve isteğe bağlı üste monte edilen web kamerası, fiziksel sınıfın ötesine geçen anlamlı etkileşimlere olanak tanır. ​

 

 GİRİŞ / ÇIKIŞ PORTLARI 

ViewBoard 7532-2 Portlar

 

 

 

TEKNIK ÖZELLIKLER

Değerlendirmeler

Bir değerlendirme yazın

ViewBoard 7532-2 75" 4K Akıllı Tahta

ViewBoard 7532-2 75" 4K Akıllı Tahta

 • Beyaz Tahta, Ekran ve Yönetici içeren hepsi bir arada myViewBoard™ paketi
 • Ultra Fine Touch Teknolojisi ile kağıda kalemle yazma deneyimi
 • Dikkat çekici ses sunmak için öne bakan çift hoparlör
 • Daha iyi etkileşim için kameraya kolayca takılan web kamerası braketi
 • Android 9.0 OS tarafından desteklenen yükseltilmiş depolamaya sahip Dört Çekirdekli CPU 

 

 

aynı kategoride bulunan diğer 2 ürün: