Epson EB-760W Lazer Projeksiyon Cihazı

Yeni ürün

  

Tip LCD
Parlaklık [AL] 4100
Çözünürlük 1280 x 800
Işık Kaynağı Lazer
Işık Kaynağı Ömrü [h] 20.000
Ağıtlık [kg] 5,9

   

 

 

SKU: V11HA81080 

Daha fazla bilgi

Bilgi kartı

Işık Kaynağı Lazer
Teknoloji 3LCD
Çözünürlük 1280x800 (WXGA)
Parlaklık [AL] 4100
Görüntü Oranı 16:10
Kontrast Oranı 2.500.000 : 1
Lamba Ömrü (saat) 20.000
Fan Gürültüsü [dB (A)] Normal: 37 - Ekonomi: 27
Hoparlörler [W] 16
Boyutlar (G x Y x D) [mm] 356‎ x 133 x 395
Ağırlık (kg] 5,9
Kutu İçeriği Güç kablosu, Hızlı Başlatma Kılavuzu, Piller dahil Uzaktan kumanda

Daha fazla bilgi

Güçlü UST lazer projeksiyon cihazı
Etkileşimi, öğrenmeyi ve üretkenliği artıracak, uygun fiyatlı, 150 inçe kadar büyük bir ekranla vizyonunuzu yansıtın.
Sınıfın veya toplantı odasının boyutu ne olursa olsun, kısıtlamasız ve sürükleyici sunumlar bu parlak, net, kompakt ve uygun fiyatlı görüntüleme çözümüyle mümkün.

EB-760W’nun 150 inçe kadar ölçeklenebilen parlak görüntüsü, her açıdan ve uzaktan net bir şekilde görülebilir ve içerik, kusursuz bir iş birliği deneyimi için doğrudan birden fazla cihazdan kolayca paylaşılabilir veya izlenebilir. 
 
 

EB-760W’nun ultra kısa mesafe lensi, ekrana yakın mesafede güvenli ve göze çarpmayan bir konumlandırmaya olanak tanıyarak sunum yapanların sunumlarını gölge oluşturmadan özgürce yansıtmalarını sağlar.

4.100 lümen Renkli Işık Çıkışı ve Epson 3LCD teknolojisi ile ekran, 150 inçe kadar parlak ve canlıdır, tüm açılardan ve uzaktan net bir şekilde görülebilir. Böylece sürükleyici ve kullanıcı dostu bir deneyim sunar.

Projeksiyon ayrıca 49-150 inç arasında ölçeklenebilen esnek ekran boyutlarına olanak tanır, ekran boyutları her oda için tek bir tanıdık ürünle ve sabit bir maliyetle optimize edilebilir

Miracast™ üzerinden ekran aynalama dâhil çok yönlü kablolu ve kablosuz bağlantı seçenekleri, katılımcıların bilgisayarlarından veya mobil cihazlarından içeriklerini zahmetsizce paylaşmalarına olanak tanır. Bağlı opsiyonel Epson görselleştirici ile belgeler, sunumlar veya 3D nesneler inanılmaz ayrıntılarla görüntülenebilir.

Düz panel bir ekranın aksine, belirli açılardan rahatsız edici, yansıyan kör noktalar oluşturacak ağır, kırılabilir bir cam panel yoktur ve böylece öğretmenler, LCD panellerde gözlere zarar verdiğine inanılan doğrudan mavi ışık radyasyonuna maruz kalmaz. Hijyenik, antibakteriyel beyaz tahta ile bir arada kullanıldığında öğretmenler, sunumlarına kuru bezle silinen kalemlerle notlar ekleyebilir veya enerjiden tasarruf etmek için beyaz tahtayı ekran kapalıyken kullanabilir.

Temel Özellikler

  • Her oda için ölçeklenebilir HD ekran Kısıtlamasız görüntüleme için 53-150 inç UST ekran (gölge/yansıma yoktur)
  • Parlak ve enerji tasarruflu lazer 205 W kadar düşük enerji tüketimiyle daha parlak renkler için 3LCD teknolojisine sahip 4.100 lümen CLO
  • Zahmetsiz bağlantı seçenekleri Akıllı USB bellekler için USB 2A çıkışlı otomatik açılan, kablolu / kablosuz ekran
  • Kullanımı kolay ve uzun ömürlü 5 yıl, 12.000 saat garanti ile neredeyse bakım gerektirmez
  • Belge kamerası uyumluluğu Canlı, tamamen sürükleyici bir ders veya sunum oluşturun ve kaydedin 

 

 

aynı kategoride bulunan diğer 12 ürün:

İndir