Epson EB-725Wi interaktif Projeksiyon Cihazı

Yeni ürün

 

Tip                              LCD

Parlaklık [AL]               4100

Çözünürlük                 1280 x 800

Işık Kaynağı                Lazer

Işık Kaynağı Ömrü [h]  20.000

Ağıtlık [kg]                   5,9

  

SKU: V11H998040 

 

Daha fazla bilgi

Bilgi kartı

Işık Kaynağı Lazer
Teknoloji 3LCD
Çözünürlük 1280x800 (WXGA)
Parlaklık [AL] 4000
Görüntü Oranı 16:10
Kontrast Oranı 2.500.000 : 1
Lamba Ömrü (saat) 20.000
Fan Gürültüsü [dB (A)] Normal: 36 - Ekonomi: 26
Hoparlörler [W] 16
Boyutlar (G x Y x D) [mm] 356‎ x 133 x 395
Ağırlık (kg] 5,8

Daha fazla bilgi

 İnteraktif hızlı Projeksiyon

Her çalışma alanında bir etki yaratan interaktif güçlü ekran. Kullanıcı ihtiyaçlarına odaklanır ve iş yerinde veya iş yeri dışında insanları birbirine bağlar.
Sürdürülebilirliği sağlamanın yanı sıra, iş birliğini ve üretkenliği artıran bu esnek ve ölçeklenebilir ekranla herhangi bir çalışma alanını dönüştürebilirsiniz. Açılardan veya oda düzeninden bağımsız olarak, herkes, daha büyük sabit boyutlu ekranların gereksiz maliyeti olmaksızın, maksimum alan ve sosyal mesafeyi mümkün kılan kesintisiz, sürükleyici bir izleme deneyiminin keyfini çıkarır. 
 
 
 

EB-725Wi ile esneklik en önemlisidir ve 100 inçe kadar parlak, geniş ölçeklenebilir ekran seçenekleri sunar. Düz panel eş değer ekranların aksine, gölge, parlama veya kör nokta yoktur ve 4.000 lm yüksek parlaklığa sahip lazer ışık kaynağı, ortam aydınlatması yüksek olduğunda da çalışabilir. Çoklu ekran etkileşimi, iş birliğini kolay ve sezgisel hale getirirken, bölünmüş ekran özelliği ise tek bir geniş ekranda HDçözünürlükte dört girişe kadar görüntü sunabilir.

Olağanüstü görüntü ve ses kalitesi sunan çoklu bağlantı seçenekleriyle izleme deneyimi daha sürükleyici. Miracast üzerinden Ekran Aynalama dâhil olmak üzere en üst düzey etkileşim için kablosuz bağlantı, her kullanıcının tabletinden, cep telefonundan veya dizüstü bilgisayarından içerik paylaşmasına olanak tanır.

Kullanıcılar, gelişmiş beyaz tahta seçeneklerinin yanı sıra içeriğe kalem ve (isteğe bağlı) parmak dokunuşuyla notlar ekleyebilir. EB-725Wi ayrıca baskı, kaydetme ve e-posta gibi ek iş birliği ve verimlilik araçlarını ve video konferans, görselleştirici kameralar ve sunum teknolojisi gibi tek bir ekranda birden fazla girişi de destekler.

EB-725Wi, düz panel ekranların aksine tek bir sabit maliyet için çoklu ekran boyutları ve formatları sunar. Ayrıca esnek montaj seçenekleri sunar, daha hızlı ve daha kolay dağıtılır, görüntülenmesi daha rahattır, daha sürdürülebilirdir ve antibakteriyel beyaz tahtalarla kullanıldığında daha hijyenik çalışma alanları sağlar - parmak izi olmaz.

Temel Özellikler

  • Herhangi bir oda, herhangi bir boyut 100 inçe kadar parlak, geniş formatlı ekran seçenekleri
  • Verimliliği artırın Kullanımı kolay arayüz, isteğe bağlı duyarlı dokunmatik ve hızlı kurulum
  • Çok yönlü iş birliği Kablosuz, VC kameralar ve diğer birçok cihaz aracılığıyla bağlantıyı genişletin
  • Olağanüstü güvenilirlik Tak ve unut rahatlığı için bakım gerektirmeyen lazer teknolojisi 

 

 

 

 

 

 

aynı kategoride bulunan diğer 12 ürün:

İndir