Epson EB-685Wi interaktif Projeksiyon Cihazı

Yeni ürün

 HD, kalem etkileşimli projeksiyon

Eğitimde iş birliğini artırmak amacıyla 100 inçe kadar ölçeklenebilir büyük ekran boyutu ile yenilikçi kalem interaktif, HD uyumlu öğretim çözümü.

 

 

SKU: V11H741040 

 

Daha fazla bilgi

Bilgi kartı

Işık Kaynağı Lamba
Teknoloji 3LCD
Çözünürlük 1280x800 (WXGA)
Parlaklık [AL] 3500
Görüntü Oranı 16:10
Kontrast Oranı 14.000 : 1
Lamba Ömrü (saat) 5.000
Fan Gürültüsü [dB (A)] Normal: 35 dB - Ekonomi: 30 - Eco2: 29
Hoparlörler [W] 16
Boyutlar (G x Y x D) [mm] 367 x 149 x 400
Ağırlık (kg] 5,9
Kutu İçeriği Etkileşimli kalemler, Ana cihaz (ünite), Kalem tepsisi, Güç kablosu, Hızlı Başlatma Kılavuzu, Piller dahil Uzaktan kumanda, Safety Cable, USB kablosı, Kullanım Kılavuzu (CD-ROM), Duvar mesnedi, Warranty card

Daha fazla bilgi

HD, kalem etkileşimli projeksiyon 
Eğitimde iş birliğini artırmak amacıyla 100 inçe kadar ölçeklenebilir büyük ekran boyutu ile yenilikçi kalem interaktif, HD uyumlu öğretim çözümü.
Bu projeksiyon, çift kalem özelliği sayesinde en üst seviyede etkileşim imkanı sunar. 3.500 lümen parlaklık seviyesi ve HD özellikli WXGA çözünürlük özellikli EB-685Wi'nin ultra kısa mesafeli tasarımı, kullanıcıların minimum gölge ve parlaklıkla büyük görüntüleri çok kısa bir mesafeden yansıtmasına olanak tanır. 14.000:1 kontrast oranı ve HDMI girişi sayesinde öğrenciler keskin ve net görüntülerden faydalanabilir. 
 
 

Yüksek parlaklık ve görüntü kalitesi

Epson’un 3LCD teknolojisi, gün ışığında bile canlı, parlak görüntüler ve rakip projeksiyonlara göre üç kat daha parlak renkler için eşit derecede yüksek Beyaz ve Renkli Işık Çıkışı ile yüksek kaliteli görüntüler sağlamaktadır1. 100 inçe kadar ölçeklenebilir ekran boyutu sayesinde, bölünmüş ekranda kaliteden taviz verilmeden iki farklı içerik görüntülenebilir.

Çift kalem

Doğrudan ekran üzerine açıklama eklemeyi sağlayan Epson'un etkileşimli kalemleri artık çok daha duyarlı ve kullanımı kolay. Yeni çift kalemlerle öğretmen ve öğrenci veya iki öğrenci, farklı özellikleri kullanarak eşzamanlı çalışabilir.

Yüksek güvenilirlik

Geliştirilmiş güvenilirlik ve ekonomi modunda 10.000 saate kadar lamba ömrü ile daha uzun süren görüntüler sağlayın.

Etkileşimli ve geliştirilmiş öğretim

Çok bilgisayarlı projeksiyon yazılımı öğretmenlerin ve öğrencilerin içerikleri aynı anda paylaşmasına olanak tanır. Moderatör özelliği öğretmenlerin, gösterilecek içeriği seçerek kontrolü tamamen elinde bulundurmasını sağlar. Büyük tek bir interaktif ekran oluşturmak için iki projeksiyonun görüntüsünü birleştirin. Bölünmüş ekran özelliği, öğretmenlerin bir PC'den ders planı ve bir belge kamerasından hareketsiz bir görüntü veya video klip gibi iki ayrı içerik türünü aynı anda görüntülemesine olanak tanır.

İsteğe bağlı kablosuz özelliği

iProjection Uygulamasını2 kullanarak bir dizi akıllı cihaz ve Google Chromebook'lar üzerinden içerikleri kablosuz olarak kolayca görüntüleyin.

Temel Özellikler

  • 100 inçe kadar ekran büyüklüğü ve üstün kalite Epson’un 3LCD teknolojisiyle HD özellikli WXGA çözünürlük
  • Çift kalemle açıklama ekleme Birlikte verilen kalemleri kullanarak iki kullanıcı aynı anda açıklama ekleyebilir
  • Güvenilir Geliştirilmiş güvenilirlik ve daha uzun lamba ömrü
  • Çoklu ekran etkileşimi Büyük tek bir interaktif ekran oluşturmak için iki projeksiyonun görüntüsünü birleştirin
  • Kablosuz Bağlanabilirlik (İsteğe bağlı) İçeriğin farklı cihazlardan gösterilmesine olanak tanır 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

aynı kategoride bulunan diğer 12 ürün:

İndir