Epson EB-695Wi interaktif Projeksiyon Cihazı

Yeni ürün

 

 

 

SKU: V11H740040 

 

Daha fazla bilgi

Bilgi kartı

Işık Kaynağı Lamba
Teknoloji 3LCD
Çözünürlük 1280x800 (WXGA)
Parlaklık [AL] 3500
Görüntü Oranı 16:10
Kontrast Oranı 14.000 : 1
Lamba Ömrü (saat) 5.000
Fan Gürültüsü [dB (A)] Normal: 35 - Ekonomi: 30 - Eco2: 29
Hoparlörler [W] 16
Boyutlar (G x Y x D) [mm] 367‎ x 149 x 400
Ağırlık (kg] 5,8
Kutu İçeriği CD Kılavuzu, Parmak dokunuşlu birim, Etkileşimli kalemler, Ana cihaz (ünite), Kalem tepsisi, Güç kablosu, Hızlı Başlatma Kılavuzu, Piller dahil Uzaktan kumanda, Safety Cable, USB kablosı, Kullanım Kılavuzu (CD-ROM), Duvar mesnedi,

Daha fazla bilgi

Parmak dokunuşlu projeksiyon 
İş birlikçi öğrenmeyi geliştirmek için tasarlanmış 100 inç'e kadar geniş ölçeklenebilir bir ekran boyutuna sahip, HD özellikli yenilikçi öğretim çözümü.
3.500 lümen parlaklık seviyesi ve HD özellikliWXGA çözünürlük özellikli EB-695Wi'nin ultra kısa mesafeli tasarımı, kullanıcıların minimum gölge ve parlaklıkla büyük görüntüleri çok kısa bir mesafeden yansıtmasına olanak tanır. Bu projeksiyon, parmak dokunuşu ile çift kalem özelliğini birleştirerek en üst seviyede etkileşim imkanı sunar. 14.000:1 kontrast oranı ve HDMI girişi sayesinde öğrenciler keskin ve net görüntülerden faydalanabilir. 
 
 

Yüksek parlaklık ve görüntü kalitesi

Epson’un 3LCD teknolojisi, gün ışığında bile canlı, parlak görüntüler ve en önemli rakip projeksiyonlara göre üç kat daha parlak renkler için eşit derecede yüksek Beyaz ve Renkli Işık Çıkışı ile yüksek kaliteli görüntüler sağlamaktadır1. 100 inçe kadar ölçeklenebilir ekran boyutu sayesinde, bölünmüş ekranda kaliteden taviz verilmeden iki farklı içerik görüntülenebilir.

Parmak dokunuşu ve çift kalem

Doğrudan ekrana notlar eklemek için parmaklarınızı kullanın. Epson'un etkileşimli kalemleri geliştirilmiş hafif tasarımıyla artık çok daha duyarlı, kullanımı kolay. Yeni çift kalemlerle öğretmen ve öğrenci veya iki öğrenci, farklı öznitelikleri kullanarak eşzamanlı çalışabilir.

Yüksek güvenilirlik

Geliştirilmiş güvenilirlik ve ekonomi modunda 10.000 saate kadar lamba ömrü ile daha uzun süren görüntüler sağlayın.

Etkileşimli ve geliştirilmiş öğretim

Çok bilgisayarlı projeksiyon yazılımı öğretmenlerin ve öğrencilerin içerikleri aynı anda paylaşmasına olanak tanır. Moderatör özelliği öğretmenlerin, gösterilecek içeriği seçerek kontrolü tamamen elinde bulundurmasını sağlar. Büyük tek bir interaktif ekran oluşturmak için iki projeksiyonun görüntüsünü birleştirin. Bölünmüş ekran özelliği, öğretmenlerin bir PC'den ders planı ve bir belge kamerasından hareketsiz bir görüntü veya video klip gibi iki ayrı içerik türünü aynı anda görüntülemesine olanak tanır.

İsteğe bağlı kablosuz özelliği

iProjection Uygulamasını2 kullanarak bir dizi akıllı cihaz ve Google Chromebook'lar üzerinden içerikleri kablosuz olarak kolayca görüntüleyin.

Temel Özellikler

  • 100 inçe kadar ekran büyüklüğü ve üstün kalite Epson’un 3LCD teknolojisiyle HD özellikli WXGA çözünürlük
  • Parmak dokunuşu ve çift kalem Doğrudan ekrana notlar eklemek için parmaklarınızı kullanın
  • Yüksek Güvenilirlik Geliştirilmiş güvenilirlik ve daha uzun lamba ömrü
  • Çoklu ekran etkileşimi Büyük tek bir interaktif ekran oluşturmak için iki projeksiyonun görüntüsünü birleştirin
  • Kablosuz Bağlanabilirlik (İsteğe bağlı) İçeriğin farklı cihazlardan gösterilmesine olanak tanır 

 

aynı kategoride bulunan diğer 12 ürün:

İndir