Epson EB-1485Fi interaktif Lazer Projeksiyon Cihazı

Yeni ürün

 

 

 

SKU: V11H919040 

Daha fazla bilgi

Bilgi kartı

Işık Kaynağı Lazer
Teknoloji 3LCD
Çözünürlük 1920x1080 (Full HD)
Parlaklık [AL] 5000
Görüntü Oranı 16:9
Kontrast Oranı 2.500.000 : 1
Lamba Ömrü (saat) 20.000
Fan Gürültüsü [dB (A)] Normal: 36 - Ekonomi: 27
Hoparlörler [W] 16 Stereo
Boyutlar (G x Y x D) [mm] 458‎ x 210 x 375
Ağırlık (kg] 9,3
Kutu İçeriği 2 x Kalem ucu (Teflon), 4 x Kalem ucu (Keçe), CD Kılavuzu, Kablo kılıfı, HDBaseT Kontrol Paneli, Parmak dokunuşlu birim, Etkileşimli kalemler, Kalem Tutucu/Stant, Güç kablosu, Piller dahil Uzaktan kumanda, Yedek kalem uçları, Safety Cable, Duvar mesnedi

Daha fazla bilgi

İnteraktif Lazer Projeksiyon 
Full HD lazer ekran çözümüyle içerik paylaşımı ve esnek bağlantılar çalışma ortamınızda.
İş birliğini ve etkileşimi zenginleştiren en yeni ve çok yönlü bağlanabilirlik seçeneklerini kullanarak iş arkadaşları, müşteriler ve ortaklarınızla daha fazla bilgi paylaşımını teşvik edin. Bu büyük ve ölçeklendirilebilir ekranla iş yerinizi dönüştürün. EB-1485Fi'nin kullanımı kolaydır; iş birliğine dayalı ve esnek çalışma ortamlarını zenginleştirir. 
 
 
 

Esnek ekran seçenekleri ve boyutları

Epson'un dahili Kenar Kaynaştırma özelliği ile iki ayrı etkileşimli ekranı birleştiren DuoLink özelliğini kullanarak 100 inç (16:9 bağımsız), 120 inç (16:6 bağımsız) veya 155 inç çoklu dokunmatik ekranla etkileyici oturumlar sunun.

İş birliği ve etkileşimi teşvik eder

Sezgisel ve kullanımı kolay Kullanıcı Arayüzü, yeni dokunmatik ana ekran ve yeni etkileşimli OSD menüsü, kurulumu ve işlevler arasında gezinmeyi kolaylaştırır. Çoklu dokunmatik kalem ve parmak becerileri, kablosuz BYOD bağlantısı ve ekran aynalama özelliği (Miracast) bulunur. Ayrıca, kullanıcılar arası güvenli iş birliği araçlarına ve HDBaseT ve HDMI çıkışı dahil hem kablosuz hem de kablolu bir dizi güçlü bağlanabilirlik seçeneğine sahiptir. Ücretsiz olarak indirilebilen Epson iProjection Uygulaması, birden fazla cihaz ve platformdan kesintisiz kablosuz bağlantı ve iş birliği kontrolü sağlar. Office uygulamalarının bilgisayarlar ve tabletlerle kullanılmasına olanak veren Windows, Office 365 paketi ve iOS ile uyumludur.

Bölünmüş ekran kaydırma

Toplantı etkileşimlerini en iyi hale getirmek için çoklu video kaynakları, sunumlar video konferans sistemleri gibi dört kaynağı birleştirin.

"Tak ve unut" teknolojisi

Kurulumun ardından gelen beş yıllık garantinin verdiği gönül rahatlığıyla hiçbir bakım gerektirmeden 20.000 saate kadar kullanın. İşletme maliyetlerini azaltır, 'takıp unutabilir' ve elinizdeki işe devam edebilirsiniz.

Temel Özellikler

  • Esnek ekran seçenekleri ve boyutları Her tür çalışma ortamında kullanıcıların gereksinimlerini karşılar
  • Hepsi bir arada interaktif toplantı ekranı Birden fazla kaynağı tek bir interaktif çalışma cihazında bir araya getirir
  • Verimlilik ve hızlı çalışmayı artırın İçeriğinizi aynı anda farklı cihazlardan paylaşın ve görüntüleyin
  • Bölünmüş ekran kaydırma Bir görüntüde dört ekranle farklı kaynaklardan görüntüleri yansıtır
  • Kolay kurulum Otomatik ayarlanan kalibrasyon işleviyle hızlı kurulum 

 

 

aynı kategoride bulunan diğer 12 ürün:

İndir