Epson EB-992F Projeksiyon Cihazı

Yeni ürün

 

Tip LCD
Parlaklık [AL] 4000
Çözünürlük 1920 x 1080
Işık Kaynağı Lamba
Işık Kaynağı Ömrü [h] 6.500
Ağıtlık [kg] 3,1

  

SKU: V11H988040 

Daha fazla bilgi

Bilgi kartı

Işık Kaynağı Lamba
Teknoloji 3LCD
Çözünürlük 1920x1080 (Full HD)
Parlaklık [AL] 4000
Görüntü Oranı 16:9
Kontrast Oranı 16.000 : 1
Lamba Ömrü (saat) 6.500
Fan Gürültüsü [dB (A)] Normal: 37 dB (A) - Ekonomi: 28 dB (A)
Hoparlörler [W] 16
Boyutlar (G x Y x D) [mm] 309‎ x 90 x 282
Ağırlık (kg] 3,1
Kutu İçeriği HDMI Cable 1.8m, Ana cihaz (ünite), Güç kablosu, Hızlı Kurulum Kılavuzu, Piller dahil Uzaktan kumanda, Kullanma kılavuzu, Garanti belgesi

Daha fazla bilgi

 

Sunum yapan herkes için mükemmel görünürlük

Parlak, canlı ve net görüntü sağladığından, bu Full HD projeksiyon herkesin derse dahil olabilmesine imkan tanır. Mükemmel görünürlük sağlayan bu projeksiyon, 300 inçe kadar ölçeklenebilir ve çok aydınlık ortamlarda bile yeterince parlaktır. Bunların tümü yüksek 4.000 lümenlik çıkış ve 16.000:1 kontrast oranı sayesinde mümkün kılınmıştır.

Kolay kurulum

Her çalışma ortamı farklı olduğundan, kurulumu ve yerleştirmesi kolay olan bir projeksiyona ihtiyacınız vardır. Sunduğumuz geniş 1,6 kat optik yakınlaştırma ve dikey/yatay trapezoid düzeltme sayesinde projeksiyonu kurup kullanmaya başlamak kolaydır.

Minimum bakım ihtiyacı

Kaynaklar sınırlı olduğunda, güvenilir projeksiyonlarımız ve uzun ömürlü lambalarımız (Ekonomik modda 17.000 saat) kesintiyi ve gereksiz servis maliyetlerini ortadan kaldırmaya yardımcı olur. Minimum kesintiyle neler başarabileceğinizi hayal edin: Projeksiyonlarımız, lambanın değiştirilmesi gerekmeden yıllarca kullanılabilir.

Birden fazla cihaz kullanma olanağı

Zahmetsiz bağlantı çözümleriyle dinleyicilerinizin dikkatini çekin ve iş birliğine dayalı bir ortam oluşturun. iProjection Uygulamasıyla1 bilgisayar ve akıllı cihazlardan kolayca içerik gösterilebilir. Aynı anda çok sayıda cihazdan içerik göstermek için bölünmüş ekran işlevinden yararlanılabilir, moderatör işleviyse içeriği göstermeden önce incelemenize olanak tanır.

Yüksek kaliteli ses

Bu projeksiyon, sesli içeriğin ilave harici hoparlörlere gerek kalmadan net bir şekilde duyulabilmesini sağlayan dahili 16 W hoparlöre sahiptir.

Temel Özellikler

  • Full HD parlak ve canlı görüntüler sunan kablosuz çözüm 3LCD teknolojisi ve eşit derecede yüksek Beyaz ve Renkli Işık Çıkışı
  • Minimum bakım ihtiyacı Bakım gerekmeden yıllarca kesintisiz kullanım
  • İçerik akışı yapma ve bağlantıyı paylaşma Dahili kablosuz bağlantı ve Ekran Aynalama
  • Akıllı maliyet tasarrufu Ekonomik modda 17.000 saate kadar lamba ömrü
  • İş birliği özellikleri iProjection Uygulaması1, bölünmüş ekran işlevi, moderatör işlevi 

 

aynı kategoride bulunan diğer 30 ürün:

İndir