Epson CO-W01 Projeksiyon Cihazı

Yeni ürün

 

Tip LCD
Parlaklık [AL] 3000
Çözünürlük 1280 x 800
Işık Kaynağı Lamba
Işık Kaynağı Ömrü [h] 6.000
Ağıtlık [kg] 2,4

Daha fazla bilgi

Bilgi kartı

Işık Kaynağı Lamba
Teknoloji 3LCD
Çözünürlük 1280x800 (WXGA)
Parlaklık [AL] 3000
Görüntü Oranı 16:10
Lamba Ömrü (saat) 6.000
Fan Gürültüsü [dB (A)] Normal: 38 dB (A) - Ekonomi: 29 dB (A)
Hoparlörler [W] 5
Boyutlar (G x Y x D) [mm] 295‎ x 87 x 211
Ağırlık (kg] 2,4
Kutu İçeriği Ana cihaz (ünite), Güç kablosu, Hızlı Başlatma Kılavuzu, Piller dahil Uzaktan kumanda, Kullanma kılavuzu (CD), Warranty card

Daha fazla bilgi

 

WXGA projeksiyon cihazı
Yüksek kaliteli, uzun ömürlü ve WXGA çözünürlüklü bu esnek projeksiyon cihazı ile evde ve ofiste büyük ekran deneyimini yaşayın.
İşte size ailenizle birlikte keyfini çıkarabileceğiniz bir projeksiyon cihazı; bu WXGA projeksiyon cihazı dizi ya da film serileri izlemekten dikkat çekici sunumlar yapmaya kadar tüm görevler için gerekli donanıma sahiptir. Ortam ışığı konusunda endişelenmeye gerek yoktur; 3.000 lümen parlaklık ve 3LCD teknolojisi sayesinde parlak ve net bir görüntü üretir. Taşıması ve kurulumu oldukça kolaydır. İnanılmaz uzun lamba ömrü sayesinde paranızın karşılığını fazlasıyla verir. 
 

Daha büyük, daha iyi

İster en sevdiğiniz filmleri izleyin, isterseniz sunum yapıyor olun, bu projeksiyon cihazıyla 378 inç büyüklükte etkileyici bir görüntü oluşturabilirsiniz. 3LCD teknolojisi sayesinde sunduğu parlak ve canlı renklerle, görüntünün rakip ürünlerden¹ üç kat daha parlak olmasını sağlayan mükemmel bir kaliteye sahiptir. Ailenizden ve dostlarınızdan iş arkadaşlarınıza ve müşterilerinize kadar herkesin ilgisini çekeceği kesin.

Yüksek kaliteli, parlak görüntüler

Çok aydınlık odalarda dahi bu güçlü ve uygun maliyetli WXGA projeksiyon cihazı, olağanüstü parlaklıkta ve net detaylara sahip renkli görüntüler sunar. Bu kalitenin tamamı, 3.000 lümenlik eşit derecede yüksek Beyaz ve Renkli Işık Çıkışı sağlayan 3LCD teknolojisi sayesinde olur.

Uzun ömürlü çözüm

Projeksiyon ihtiyaçlarınız için uzun vadeli, sorunsuz ve uygun fiyatlı bir çözüm mü arıyorsunuz? Bu modelin uzun ömürlü lamba ışık kaynağı 18 yıllık eğlence² sunar.

Tak ve çalıştır

İşte size taşınabilirlik ve hızlı kurulum özellikleri dikkate alınarak tasarlanmış bir projeksiyon cihazı. Kompakt tasarımı, odadan odaya kolayca taşınmasını sağlar. Trapezoid düzeltme ile görüntüyü hızlı bir şekilde konumlandırabilir ve içeriğe HDMI girişi üzerinden kolayca erişebilirsiniz.

Temel Özellikler

  • Büyük ekran deneyimi yaşayın İster eğlence ister iş ortamı olsun, herkesin dikkati sizde olsun.
  • Aydınlık ortamlarda dahi parlak 3.000 lümene kadar eşit derecede yüksek Beyaz ve Renkli Işık Çıkışı
  • Ekonomik, ileri teknoloji ürünü ekipmanlar Bu WXGA projeksiyon cihazının keyfini çıkarın
  • Uzun ömürlü çözüm 18 yıllık eğlence²
  • Kolay taşıma ve hızlı kurulum Mükemmel hizalama için trapezoid kaydırıcı ile kolay kurulum 

 

 

aynı kategoride bulunan diğer 30 ürün:

İndir