Epson EB-982W Projeksiyon Cihazı

Yeni ürün

 

 

 

SKU: V11H987040 

Daha fazla bilgi

Bilgi kartı

Işık Kaynağı Lamba
Teknoloji 3LCD
Çözünürlük 1280x800 (WXGA)
Parlaklık [AL] 4200
Görüntü Oranı 16:10
Kontrast Oranı 16.000 : 1
Lamba Ömrü (saat) 6.500
Fan Gürültüsü [dB (A)] Normal: 37 - Ekonomi: 28
Hoparlörler [W] 16
Boyutlar (G x Y x D) [mm] 309‎ x 90 x 282
Ağırlık (kg] 3,1
Kutu İçeriği HDMI Cable 1.8m, Ana cihaz (ünite), Güç kablosu, Hızlı Başlatma Kılavuzu, Piller dahil Uzaktan kumanda, Warranty card

Daha fazla bilgi

HD Uyumlu Parlak WXGA görüntü 
Birden fazla bağlantı çözümü sunan ve kolay kurulan parlak ve ölçeklenebilir, 4.200 lümenlik WXGA projeksiyonla çıtayı yükseltin.
Büyük ve ölçeklenebilir perde boyutunda bir görüntü üretebilen bu parlak ve canlı WXGA projeksiyonla sunumunuzun potansiyelini artırın. Değiştirilmesi gerekmeden yıllarca kullanılabilen lambaları ve bakım gerektirmeyen hava filtresi sayesinde bu güvenilir projeksiyonla sürekli kullanım dışı kalma geçmişte kalıyor. Bir dizi bağlantı çözümü vardır ve zahmetsizce kurulur. 
 
 

Sunum yapan herkes için mükemmel görünürlük

Parlak, canlı ve net görüntü sağladığından, bu WXGA projeksiyon herkesin dinleyicilerle etkileşim kurabilmesine imkan tanır. Mükemmel görünürlük sağlayan bu projeksiyon, 280 inçe kadar ölçeklenebilir ve çok aydınlık ortamlarda bile yeterince parlaktır. Bunların tümü yüksek 4.200 lümenlik çıkış ve 16.000:1 kontrast oranı sayesinde mümkün kılınmıştır.

Minimum bakım ihtiyacı

Güvenilir projeksiyonlarımız ve uzun ömürlü lambalarımız kesintiyi ve gereksiz servis maliyetlerini ortadan kaldırmaya yardımcı olur. Minimum kesintiyle neler başarabileceğinizi hayal edin: Projeksiyonlarımız, lambanın değiştirilmesi gerekmeden yıllarca kullanılabilir.

Kolay kurulum

Her çalışma ortamı farklı olduğundan, kurulumu ve yerleştirmesi kolay olan bir görüntüleme çözümüne ihtiyacınız vardır. Sunduğumuz geniş 1,6 kat optik yakınlaştırma ve dikey/yatay trapezoid düzeltme sayesinde projeksiyonu kurup kullanmaya başlamak kolaydır.

Birden fazla cihaz kullanma olanağı

Zahmetsiz bağlantı çözümleriyle dinleyicilerinizin dikkatini çekin ve iş birliğine dayalı bir ortam oluşturun. iProjection Uygulamasıyla1 bilgisayar ve akıllı cihazlardan kolayca içerik gösterilebilir. Aynı anda çok sayıda cihazdan içerik göstermek için bölünmüş ekran işlevinden yararlanılabilir, moderatör işleviyse içeriği göstermeden önce incelemenize olanak tanır.

Temel Özellikler

  • 4.200 lümen ve 16.000:1 kontrast oranıyla canlı görüntüler 3LCD teknolojisi ve eşit derecede yüksek Beyaz ve Renkli Işık Çıkışı
  • Minimum bakım ihtiyacı Bakım gerekmeden yıllarca kesintisiz kullanım
  • Esnek kurulum Yatay/dikey trapezoid düzeltme ve 1.6x optik yakınlaştırma
  • Geliştirilmiş bağlantı özellikleri Çift HDMI bağlantı noktası, RJ-45 Ethernet, isteğe bağlı kablosuz bağlantı
  • İş birliği özellikleri iProjection Uygulaması1, bölünmüş ekran işlevi, moderatör işlevi 

 

 

aynı kategoride bulunan diğer 30 ürün: