Epson EB-1795F Projeksiyon Cihazı

Yeni ürün

 

 

SKU: V11H796040 

Daha fazla bilgi

Bilgi kartı

Işık Kaynağı Lamba
Teknoloji 3LCD
Çözünürlük 1920x1080 (Full HD)
Parlaklık [AL] 3200
Görüntü Oranı 16:9
Kontrast Oranı 10.000 : 1
Lamba Ömrü (saat) 4.000
Fan Gürültüsü [dB (A)] Normal: 39 - Ekonomi: 30
Hoparlörler [W] 1
Boyutlar (G x Y x D) [mm] 292‎ x 44 x 213
Ağırlık (kg] 1,8
Kutu İçeriği Taşıma Çantası, HDMI Cable 1.8m, Güç kablosu, Piller dahil Uzaktan kumanda, Yazılım (CD), USB kablosı

Daha fazla bilgi

Ultra Mobil Profesyonel Projeksiyon 
Hareket halindeki ofis kullanıcıları için, üstün görüntü kalitesini, kolay kurulumu ve gerçek taşınabilirliği birleştiren akıllı ultra mobil, Full HD 1080p projeksiyon.
Sürekli hareket halinde olan ve sık sık müşteri ofislerinde sunumlar yapması gerekenler için ideal olan bu ultra mobil projeksiyon, çok ince ve hafif bir tasarımı, olağanüstü görüntü kalitesini ve gelişmiş işlevselliğin başarılı bir bileşimini sunmaktadır. Geleneksel kablolu ve dahili kablosuz bağlantıları, zamandan tasarruf sağlayan kurulumu ve gelişmiş özellikleriyle şık sunumlar yapmak için ideal araçtır. 
 
 

Sıra dışı görüntü kalitesi

Epson'un 3LCD teknolojisi sayesinde 3.200 lümenlik eşit düzeyde yüksek beyaz ve renkli ışık çıkışı ile üstün görüntü kalitesinden, çarpıcı doğal renklerden yararlanın. True Colours teknolojisi, renkleri olmaları gerektiği gibi aslına sadık şekilde yansıtır ve 10.000:1 kontrast oranıyla projeksiyon görüntüleri keskin ve nettir.

Kolay kurulum

Otomatik dikey ve yatay trapezoid düzeltme ve Otomatik Ekran Yerleşimi, projeksiyonu hemen her yere kurmayı kolaylaştırmaktadır. Kısa atım özelliği ile yakından büyük görüntüler elde ederken, tüm toplantı katılımcıları projeksiyonun arkasında rahatlıkla oturabilir çünkü sıcak hava çıkışı makinanın ön tarafında olduğundan katılımcıları rahatsız etmez. Otomatik Açılma, sinyal çıkışı algıladığında projeksiyonu açar ve NFC, dahili Wi-Fi bağlanabilirliğini kullanarak mobil cihaz bağlamayı kolaylaştırır.

Akıllı sunumlar

Jest Sunucu, kullanıcıların bir sunumda doğrudan elleriyle ilerlemelerine izin verir. Bölünmüş ekran ile iki veri kaynağını yan yana görebilir, ekran aynalama ile de mobil içeriği paylaşabilirsiniz. MHL, mobil cihazları şarj ederken bunlardan video ve ses içeriği sunabilir.

Gerçek kolay taşınabilirlik

Çok ince dizaynı ve hafif tasarımı, bu projeksiyonu hareket halindeki herkes için ideal yapmaktadır. Taşıma çantası da verilir ve projeksiyon standart bir dizüstü çantaya kolayca sığar.

Temel Özellikler

  • Sıra dışı görüntü kalitesi 3.200 lümenlik eşit derecede yüksek beyaz ve renkli ışık çıkışı
  • Jest Sunucu Sunumda doğrudan ellerinizle ilerleyin
  • Yatay ve Dikey Trapezoid düzeltme Slaytlar ve görüntüler hizalanabilir ve bozulma düzeltilebilir
  • Kablosuz bağlantı NFC, projeksiyonu kablosuz olarak bağlamayı kolaylaştırmaktadır
  • Hafif ve çok ince form faktörü Dizüstü bir bilgisayar ile aynı çantaya sığar 

 

 

 

aynı kategoride bulunan diğer 30 ürün:

İndir