Epson EB-FH06 Projeksiyon Cihazı

Yeni ürün

 

Tip LCD
Parlaklık [AL] 4000
Çözünürlük 1920 x 1080
Işık Kaynağı Lamba
Işık Kaynağı Ömrü [h] 6.000
Ağıtlık [kg] 2,7

  

Daha fazla bilgi

Bilgi kartı

Işık Kaynağı Lamba
Teknoloji 3LCD
Çözünürlük 1920x1080 (Full HD)
Parlaklık [AL] 3500
Görüntü Oranı 16:9
Kontrast Oranı 16.000 : 1
Lamba Ömrü (saat) 6.000
Fan Gürültüsü [dB (A)] Normal: 37 dB (A) - Ekonomi: 28 dB (A)
Hoparlörler [W] 2
Boyutlar (G x Y x D) [mm] 302‎ x 92 x 252
Ağırlık (kg] 2,7
Kutu İçeriği VGA kabloları, Ana cihaz (ünite), Güç kablosu, Hızlı Başlatma Kılavuzu, Piller dahil Uzaktan kumanda, Kullanma kılavuzu (CD), Warranty card

Daha fazla bilgi

 

Full HD 1080p projeksiyon
Opsiyonel Wi-Fi ile kullanımı kolay Full HD, 3.500 lümen değerindeki bu projeksiyon, filmlere canlılık katar.
Bu Full HD projeksiyonla ofiste ve evde içeriğinizi 332 inç büyük ekrana yansıtarak şık bir görünüm elde edin. Kolay kurulum için tasarlanmış bu sorunsuz modeli hızlı bir şekilde kurabilir ve çalıştırabilirsiniz. 3LCD teknolojisi ve 3.500 lümen parlaklık özellikleriyle filmleri, tam da yönetmenin istediği gibi parlak ve net bir görüntü ile seyredebilirsiniz. Uzun ömürlü lamba ışık kaynağı sayesinde arkanıza yaslanıp 18 yıllık eğlencenin keyfini çıkarın. 
 
 

Daha da büyük ekran

İster en sevdiğiniz gişe rekortmeni filmleri izleyin, ister sunum yapın, bu projeksiyonla 332 inç büyüklüğünde etkileyici bir görüntü oluşturabilirsiniz. 3LCD teknolojisi sayesinde görüntünün rakip ürünlerden¹ üç kat daha parlak olmasını sağlayan mükemmel bir kaliteye sahiptir. Parlak ve canlı renklerine ek olarak 16,000:1 kontrast oranı ile belirgin gölgeler ve derin siyahlar oluşturur. Ailenizden ve dostlarınızdan iş arkadaşlarınıza ve müşterilerinize kadar herkesin ilgisini çekeceği kesin.

Yüksek kaliteli, parlak görüntüler

Aydınlık odalarda dahi güçlü olan bu uygun fiyatlı Full HD projeksiyon, olağanüstü parlaklıkta net detaylar sergileyen renkli görüntüler sunar. Bu kaliteyi mümkün kılan, 3.500 lümenlik eşit derecede yüksek Beyaz ve Renkli Işık Çıkışı sağlayan 3LCD teknolojisidir.

Uzun ömürlü çözüm

Projeksiyon ihtiyaçlarınız için uzun vadeli, sorunsuz ve uygun fiyatlı bir çözüm mü arıyorsunuz? Bu modelin uzun ömürlü lamba ışık kaynağı 18 yıllık eğlence² sunar.

Stressiz kurulum

İşte size taşınabilirlik ve hızlı kurulum özellikleri dikkate alınarak tasarlanmış bir projeksiyon. Taşıma çantası odadan odaya kolayca taşınmasını sağlar. Trapezoid düzeltme ile görüntüyü hızlı bir şekilde konumlandırabilir ve içeriğe HDMI girişleri üzerinden kolayca erişebilirsiniz.

Temel Özellikler

  • Büyük ekran deneyiminin keyfini çıkarın Evinizde en sevdiğiniz filmleri, oyunları ve spor müsabakalarını en büyük boyutta izleyin
  • Etkileyici, parlak ekran 3.500 lümene kadar eşit derecede yüksek Beyaz ve Renkli Işık Çıkışı
  • Ekonomik, ileri teknoloji ürünü ekipmanlar Bu Full HD projeksiyonun keyfini çıkarın
  • Uzun ömürlü çözüm 18 yıllık eğlence²
  • Kurulumu kolay Trapezoid düzeltme, opsiyonel Wi-Fi ve iProjection uygulaması 

 

 

aynı kategoride bulunan diğer 19 ürün:

İndir