Epson EH-TW9400 4K Projeksiyon Cihazı

Yeni ürün

 

 

SKU: V11H928040 

Daha fazla bilgi

Bilgi kartı

Işık Kaynağı Lamba
Teknoloji 3LCD
Çözünürlük 3840x2160 (UHD)
Parlaklık [AL] 2600
Görüntü Oranı 16:9
Kontrast Oranı 1.200.000 : 1
Lamba Ömrü (saat) 3.500
Fan Gürültüsü [dB (A)] Normal: 31 - Ekonomi: 20
Boyutlar (G x Y x D) [mm] 520‎ x 193 x 450
Ağırlık (kg] 11,2
Kutu İçeriği HDMI Kablo Kelepçesi, Ana cihaz (ünite), Güç kablosu, Piller dahil arkaplan aydınlatmalı uzaktan kumanda, Kullanım Kılavuzu Seti

Daha fazla bilgi

4K PRO-UHD Projeksiyon 
Epson'un teknolojisi ve 3LCD teknolojisini kullanan HDR özellikli bu 4K PRO-UHD1 projeksiyon ile sinemanın büyülü ortamını evinizde hissedin.
Bu güçlü 4K PRO-UHD1 projeksiyon cihazının etkileyici görüntüsü, film severleri mest edecek. 1.200.000:1 değerinde yüksek dinamik kontrast oranı, zenginleştirilmiş 4K teknolojisi, 3LCD teknolojisi, Full HD, UHD BD ve HDR desteği ile bir araya gelen son teknoloji gelişmeleri son derece yüksek kaliteli görüntüler sunar. Ayrıca, motorlu optikleri ve kalibrasyon araçları sayesinde, mükemmel görüntüler elde etmek oldukça kolaydır. 
 
 

En üst düzey görüntü kalitesinin keyfini çıkarın

Bu güçlü 4K PRO-UHD1 projeksiyon ile ev sineması deneyiminizi canlandırın. 3LCD teknolojisi, 'gökkuşağı etkisini' önleyerek, 2.600 lümenlik eşit derecede yüksek Beyaz ve Renkli Işık Çıkışı sayesinde canlı renklerin keyfini çıkarmanızı sağlar. HDR desteği, ekstra detay ve derinliği ortaya çıkararak size daha doğal ve zengin renkler sunar. Ultra geniş renk gamı, gerçeğine uygun renk aralığını artırır. Ayrıca, 1.200.000:1 değerindeki yüksek kontrast oranı sayesinde ürettiği koyu siyahlar ile gölgede dahi ayrıntıları oldukça belirgin bir şekilde seçebilirsiniz. En hızlı aksiyon sahnelerinde bile kare enterpolasyonu ve Ayrıntı Geliştirme özelliği görüntülerin keskin ve pürüzsüz olmasını sağlar.

Kolay ve sağlam kurulum

Değişim ihtiyacını en aza indiren uzun lamba ömrü sayesinde önümüzdeki yedi yıl2 boyunca her gün filmleri büyük ekranda izleyin. 2.1x Optik yakınlaştırma, odaklama ve ±%96,3 dikey ve ±%47,1 yatay lens kaydırma da dahil olmak üzere, motorlu optikler sayesinde kurulumu basit ve kusursuzdur.

Geliştirilmiş kontroller

En sevdiğiniz on adet formatı hafızaya kaydederek filmleri doğru en/boy oranında kolayca izleyebilirsiniz. Bu projeksiyon cihazı ayrıca CalMAN yazılımı ile uyumludur ve profesyonel ISF kalibrasyon araçları sağlar.

Temel Özellikler

  • Keskin ve net görüntüler için 4K PRO-UHD1 Zenginleştirilmiş 4K, Full HD, UHD BD ve HDR desteği
  • Pürüzsüz, hızlı hareket eden aksiyon Kare enterpolasyonu ve Ayrıntı Arttırma
  • Gelecek 7 yıl boyunca her gün bir film izleyin2 Eko modunda 5000 saatlik lamba ömrü
  • Tamamen motorlu optikler Güçlü yakınlaştırma ve lens kaydırma
  • Geniş lens kaydırma Dikey ±%96,3 ve yatay ±%47,1 

 

 

aynı kategoride bulunan diğer 19 ürün:

İndir