Epson EH-TW6150 Projeksiyon Cihazı

Yeni ürün

 

 

 

SKU: V11HA74040 

Daha fazla bilgi

Bilgi kartı

Işık Kaynağı Lamba
Teknoloji 3LCD
Çözünürlük 3840x2160 (UHD)
Parlaklık [AL] 2800
Görüntü Oranı 16:9
Kontrast Oranı 35.000:1

Daha fazla bilgi

4K PRO-UHD Projeksiyon Cihazı 
Bu uygun maliyetli, 4K PRO-UHD yüksek kaliteli ve kompakt ev sineması projektörüyle filmler, spor karşılaşmaları ve oyun keyfini büyük ekranda çıkarın.
Bu 4K PRO-UHD projeksiyon cihazı ve oyun özellikleri ile evinizi tüm eğlencenin merkezi haline getirin. Keskin görüntüler, derin siyahlar ve pürüzsüz hareketin yanı sıra mükemmel bağlantı, kurulum ve hizalama kolaylığı bu projeksiyon cihazını tüm ev eğlencesi için en iyi seçenek haline getiriyor.4 Kompakt ve kavisli tasarımı, evinize uyum sağlamasını kolaylaştırır. 
 
 

Büyük ekranda oyun

Bu 4K PRO-UHD1 ev sineması projektörü, 20 ms’den daha kısa gecikme süresi ve 500 inçe kadar ulaşan görüntülerle evinizde büyük ekran deneyimi yaşatabilir. Net ayrıntılara sahip gölgeler ve derin siyahlarla en hareketli sahneleri bile sorunsuz bir şekilde gösterir, daha iyi bir oyun deneyimi için karanlık azaltma ile parlaklığı artırır. Arkadaşlarınızla oyun gecesi düzenlemek için harika.

Basit kurulum

Kompakt ve hafif EH-TW6150’nin taşınması ve yerleştirilmesi kolaydır. Ayrıca dikey lens kaydırma, x1,6 yakınlaştırma ve trapezoid düzeltme, görüntünün konumlandırılmasının sorunsuz olmasını sağlar ve 1.4 HDMI bağlantı noktasına sahiptir.

Canlı ve gerçeğine uygun görüntülerin tadını çıkarın

Epson 3LCD teknolojisi, aynı derecede yüksek Beyaz ve Renkli Işık Çıkışı üreterek son derece parlak fakat renkli görüntüler yayar3. Aydınlık odalarda dahi bu 4K PRO-UHD projeksiyon cihazı, 2.800 lümen aydınlığa ve 35000:1 kontrast oranına sahiptir.

11 yıla kadar eğlencenin tadını çıkarın²

Kullanım ömrü 7.500 saate varan lambaları2 değiştirmeye gerek olmadan 11 yıl boyunca her gün bir film izleyebilirsiniz. Epson projeksiyon cihazlarının güvenilirliği sayesinde, en sevdiğiniz film, oyun veya programın tek bir dakikasını bile kaçırmaktan endişe etmenize gerek kalmaz.

Temel Özellikler

  • Büyük ekran deneyiminin keyfini çıkarın Evinizde oyunları, en sevdiğiniz filmleri ve spor müsabakalarını en büyük boyutta izleyin
  • Kurulumu kolay x1,6 yakınlaştırma, yatay ve dikey trapezoid düzeltme
  • Uzun ömürlü çözüm 11 yıl boyunca eğlence²
  • Uygun maliyetli, ileri teknoloji ürünü projeksiyon cihazı Bu 4K PRO-UHD projeksiyon cihazının keyfini çıkarın
  • Etkileyici, parlak görüntüler 2.800 lümene kadar eşit derecede yüksek Beyaz ve Renkli Işık Çıkışı 

 

 

aynı kategoride bulunan diğer 19 ürün:

İndir