Epson EH-LS800W Ultra Kısa Mesafe Lazer Projeksiyon Cihazı

Yeni ürün

 

 

SKU: V11HA90040 

Daha fazla bilgi

Bilgi kartı

Işık Kaynağı Lazer
Teknoloji 3LCD
Çözünürlük 3840x2160 (UHD)
Parlaklık [AL] 4000
Görüntü Oranı 16:9
Kontrast Oranı 2.500.000 : 1
Lamba Ömrü (saat) 20.000
Fan Gürültüsü [dB (A)] Normal: 32 - Ekonomi: 19
Hoparlörler [W] 20
Boyutlar (G x Y x D) [mm] 695‎ x 156 x 341
Ağırlık (kg] 12,3
Kutu İçeriği Güç kablosu, Piller dahil Uzaktan kumanda, User guide, Garanti belgesi

Daha fazla bilgi

Süper Ultra Kısa Mesafe Projeksiyon Cihazı 
Yeni EpiqVision Ultra serisinin bir parçası olan bu 4K PRO-UHD1 150 inç Akıllı lazer projeksiyon TV, Android TVTM ve YAMAHA ses kalitesiyle birlikte sunulur.
Duvarınızda kalıcı bir TV olmadan, daha fazla ve daha heyecan verici bir ev eğlencesinin tüm olanaklarını ortaya çıkarın. Epson’ın 4K PRO-UHD1 süper ultra kısa mesafeli lazer projeksiyon TV’si şık bir tasarıma ve Android TV’ye sahiptir. Üstün ev sineması ortamı için mesafeyi 150 inçe kadar ayarlayabilme seçeneğiyle, 80 inçlik bir görüntünün keyfini duvara sadece 2,3 cm uzaklıktan çıkarabilirsiniz. 
 
 

Büyük ekran deneyimi

Duvara yakın yerleştirilmiş şekilde 150 inçe kadar görüntü üretebilen bu şık ve uygun fiyatlı 4K PRO-UHD1 projektör ile izlediğiniz veya oynadığınız her şeyin etkileyiciliğine kapılın. Harika bir oyun deneyimi için 20 ms’den az giriş gecikme süresine sahip yeni oyun modumuzu deneyin.

Akıllı ev eğlencesi

Android TV; Google Play, Amazon Prime Video, YouTube ve diğer favori uygulamalarınızdan binlerce film, program ve oyunu evinize getiriyor.4 YAMAHA’nın ses kalitesi ile dinamik sesin ve 3D çevresel sesin keyfini çıkarın. Dinamik ses ve 3D çevresel ses, bağımsız bir hoparlör olarak kullanmak için Bluetooth üzerinden de bağlanabilir ve sesi kapatmak için görsel ekranın seçilmesiyle bir görsel ekran olsa da olmasa da kullanılabilir.

Uzun ömürlü çözüm

TV’nizi değiştirmek için uzun vadeli, sorunsuz ve uygun fiyatlı bir çözüm mü arıyorsunuz? Bu modelin uzun ömürlü lazer ışık kaynağı ile 10 yıla kadar² eğlencenin keyfini sürebileceksiniz.

Üstün görüntü kalitesi

4.000 lümen yüksek parlaklık ve 2500000:1 kontrast oranıyla bu 4K PRO-UHD1, HDR10 projektör canlı ve gerçeğine uygun bir içerik ve derin gölge ayrıntıları sunar. Epson’ın 3LCD teknolojisi projektörlerin, rakip 1 çipli DLP projektörlerden üç kat daha parlak renklere sahip olduğu anlamına gelir.3 Epson Setting Assistant uygulamamızla kurulumu daha da kolaydır; tek bir düğmeye dokunarak görüntüyü otomatik olarak hizalayabilirsiniz.

Temel Özellikler

  • 4K PRO-UHD1 Akıllı lazer projeksiyon TV Evinizde en sevdiğiniz filmleri, oyunları ve spor müsabakalarını en büyük boyutta izleyin
  • Akıllı eğlence Android TV4 ve YAMAHA ses kalitesi ile EpiqVision Ultra serisi
  • Uzun ömürlü çözüm 10 yılı bulan eğlencenin tadını çıkarın²
  • Uygun maliyetli oturma odası çözümü Duvara yakın şekilde 150 inçe kadar projeksiyon yapın
  • Etkileyici, parlak görüntüler 4.000 lümene kadar eşit derecede yüksek Beyaz ve Renkli Işık Çıkışı 

 

 

aynı kategoride bulunan diğer 19 ürün:

İndir