Epson CO-FH02 Projeksiyon Cihazı

Yeni ürün

 

 

 

SKU: V11HA85040 

 

Daha fazla bilgi

Bilgi kartı

Işık Kaynağı Lamba
Teknoloji 3LCD
Çözünürlük 1920x1080 (Full HD)
Parlaklık [AL] 3000
Görüntü Oranı 16:9
Lamba Ömrü (saat) 6.000
Fan Gürültüsü [dB (A)] Normal: 37 - Ekonomi: 29
Hoparlörler [W] 5
Boyutlar (G x Y x D) [mm] 320‎ x 87 x 211
Ağırlık (kg] 2,6
Kutu İçeriği Android TV dongle, Ana cihaz (ünite), Güç kablosu, Hızlı Başlatma Kılavuzu, Piller dahil Uzaktan kumanda, Kullanma kılavuzu (CD), Warranty card

Daha fazla bilgi

Akıllı Full HD projeksiyon cihazı 
Evde veya ofiste büyük ekran deneyimini yaşayın. Uygun maliyetli, kullanımı kolay bu çözüm, Full HD çözünürlüğe ve Android TV’ye3 sahiptir.
Bu Full HD projeksiyon cihazı ile evde büyük ekran deneyimi yaşamak kolaydır; ofis veya sınıf için de idealdir. 391 inç büyüklüğünde etkileyici bir izleme deneyimi sunar ve Android TV3’ye sahiptir. Kurulumu kolaydır ve 3.000 lümen parlaklık değeri sayesinde net ve parlak görüntüler üretir. 18 yıl boyunca eğlence imkânı sağlayan lamba ömrü ile uzun ömürlü bir çözümdür¹. 
 
 

Daha büyük, daha iyi

391 inç büyüklüğünde etkileyici bir görüntü üretebilen bu Full HD 1080p projeksiyon cihazıyla en sevdiğiniz film ve oyunların içine dalın. Ekrandaki görüntüye yaşam katan 3LCD teknolojisi ile görüntü, rakip ürünlere göre üç kat daha parlaktır².

Basit kurulum

Bir ev projektörünün bir TV’yi kullanmaktan daha karmaşık olması gerektiğini düşünmüyoruz. Bu nedenle görüntünün hızla konumlanmasına yardımcı olan trapezoid düzeltme gibi özelliklere sahip bu projeksiyon cihazı, sorun çıkarmaz ve kurulumu hızlıdır. Oyun konsollarını ve daha fazlasını bağlamaya yarayan HDMI girişi sayesinde eğlenceye erişmek oldukça kolaydır. Hepsinden iyisi, bu android projeksiyon cihazlarının kullanımı son derece kolaydır ve sevdiğiniz her şeyi daha büyük ve daha iyi izlemenize, oynamanıza ve yapmanıza olanak tanır.

Uzun ömürlü çözüm

En sevdiğiniz filmleri izlemek için uzun ömürlü, sorunsuz ve uygun fiyatlı bir çözüm mü arıyorsunuz? Bu modelin uzun ömürlü lamba ışık kaynağı sayesinde, 18 yıl boyunca her gün bir film izleyebilirsiniz¹.

Yüksek kaliteli, parlak görüntüler

Çok aydınlık odalarda dahi bu güçlü ve uygun maliyetli Full HD 1080p projeksiyon cihazı, olağanüstü parlaklıkta ve net detaylara sahip renkli görüntüler sunar. Bu kalitenin tamamı, 3.000 lümenlik eşit derecede yüksek Beyaz ve Renkli Işık Çıkışı sağlayan 3LCD teknolojisi sayesinde olur.

Temel Özellikler

  • Büyük ekran deneyiminin keyfini çıkarın Evinizde en sevdiğiniz filmleri, oyunları ve spor müsabakalarını en büyük boyutta izleyin
  • Kurulumu kolay Trapezoid düzeltme, dahili Android ve HDMI
  • Uzun ömürlü çözüm 18 yıllık¹ eğlence
  • Ekonomik, ileri teknoloji ürünü ekipmanlar Bu Full HD 1080p projeksiyon cihazının keyfini çıkarın
  • Etkileyici, parlak görüntüler 3.000 lümene kadar eşit derecede yüksek Beyaz ve Renkli Işık Çıkışı 

 

 

aynı kategoride bulunan diğer 19 ürün:

İndir