Epson EB-530 Kısa Mesafe Projeksiyon Cihazı

Yeni ürün

 

 

Tip LCD
Parlaklık [AL] 3200
Çözünürlük 1024 x 768
Işık Kaynağı Lamba
Işık Kaynağı Ömrü [h] 5.000
Ağıtlık [kg] 3,7

  

SKU: V11H673040

Daha fazla bilgi

Bilgi kartı

Işık Kaynağı Lamba
Teknoloji 3LCD
Çözünürlük 1024x768 (XGA)
Parlaklık [AL] 3200
Görüntü Oranı 4:3
Kontrast Oranı 16.000 : 1
Lamba Ömrü (saat) 5.000
Fan Gürültüsü [dB (A)] Normal: 37 dB (A) - Ekonomi: 29 dB (A)
Hoparlörler [W] 16
Boyutlar (G x Y x D) [mm] 344‎ x 94 x 315
Ağırlık (kg] 3,7
Kutu İçeriği VGA kabloları, Ana cihaz (ünite), Güç kablosu, Piller dahil Uzaktan kumanda, Safety Cable, Talimat, Yazılım (CD), Kullanma kılavuzu (CD)

Daha fazla bilgi

Kısa Mesafe Projeksiyon Cihazı

Çok yönlü bu projektör, sınıflar ve küçük toplantı odalarında yapılacak yüksek kaliteli sunumlar için idealdir
EB-530, kullanıcılara harcadıkları para karşılığında daha fazla değer sunmak üzere üstün kaliteli görüntüler sağlar ve standart olarak akıllı özelliklerle donatılmıştır. Sınıflar ve küçük toplantı odaları için ideal olan bu projektör, duvara veya tavana monte edilebilir ya da çalışma serbestliği sağlamak için duvara yakın bir masaya yerleştirilebilir.

Yüksek kaliteli görüntü

3LCD teknolojimiz ile tamamlanmış EB-530, üstün kaliteli ve daha doğru renklere sahip parlak görüntüler sunar. Eşit derecede yüksek beyaz ve renkli ışık çıkışı sayesinde görüntüler aydınlık bir odada dahi rahatça görünür. Görüntü ayrıntısı yüksek bir kontrast oranı ve kısa gösterimli yeni lenslerimiz sayesinde daha keskin görüntüler ve iyileştirilmiş odak sağlanır.

Paranızın tam karşılığını verir

E-530'un lambası, ekonomi modunda 10.000 saate kadar kullanılabilir. Projektör, içeriğe bağlı olarak ışık çıkışını otomatik olarak ayarlar ve sunum yaptığınız sırada da güç tasarrufu sağlar. A/V sessiz işlevi, projektör kullanımda olmadığında sunumu duraklatır ve lambayı karartarak %70 oranında enerji tasarrufu sağlar. Projektörlerin dahili 16w hoparlörü sayesinde ses içeriği, harici hoparlöre gerek kalmadan, doğrudan projektör tarafından çalınabilir. Mikrofon girişi, projektörü bir PA sistemine dönüştürür, böylece sunum sınıfın tamamı tarafından rahatlıkla duyulabilir.

Kurulumu ve kullanımı kolay

EB-530'un hem yatay hem de dikey trapezoid düzeltme özelliği sayesinde, mükemmel bir biçimde ve bozulmayan görüntüler elde edersiniz. Birden fazla projektörün kurulumu sırasında OSD ayarları, bir projektörden diğerlerine kopyalanabilir, böylece diğer projektörleri ayrıca kurmak zorunda kalmazsınız. Çok bilgisayarlı projeksiyon yazılımı; PC, tablet, akıllı telefonlar dahil dört adet cihazdaki içeriğin eş zamanlı olarak görüntülenmesine izin verir.

Temel Özellikler

  • Sıra dışı görüntü kalitesi Epson'un 3LCD teknolojisi, daha parlak görüntüler ve daha doğru renkler sunar
  • Eşit derecede yüksek beyaz ve renkli ışık çıkışı Yansıtılan görüntüler, aydınlık odalarda dahi net bir şekilde görülebilir
  • Daha net ayrıntılar 16.000:1 değerinde artırılmış kontrast oranı
  • Daha uzun lamba ömrü ile düşük sahip olma maliyeti 10.000 saat (ekonomi modu) / 5.000 saat (normal mod)
  • Esnek kurulum seçenekleri Dikey ve yatay trapezoid düzeltme sayesinde merkez dışı ya da düzgün olmayan alanlara kurulum imkanı 

 

 

aynı kategoride bulunan diğer 3 ürün:

İndir