Epson EB-750F Projeksiyon Cihazı Daha büyük görüntüle

Epson EB-750F Projeksiyon Cihazı

Yeni ürün

 

 

SKU: V11HA08540 

 

Daha fazla bilgi

Bilgi kartı

Işık Kaynağı Lazer
Teknoloji 3LCD
Çözünürlük 1920x1080 (Full HD)
Parlaklık [AL] 3600
Görüntü Oranı 16:9
Kontrast Oranı 2.500.000:1
Hoparlörler [W] 16

Daha fazla bilgi

Digital tabela çözümü 
EB-750F, bilgilendirici tabelalar için ölçeklenebilir, uygun fiyatlı, ultra kısa mesafeli bir görüntüleme çözümüdür.
Bu ultra kısa mesafeli tabela projeksiyonu, 120 inçe kadar yüksek kaliteli Full HD görüntüler için düz ekranlı modellere göre daha uygun maliyetli bir alternatif sunar. Perakendecilik, misafir ağırlama ve ziyaretçi deneyimleri dâhil olmak üzere çeşitli ortamlarda güçlü ve bilgilendirici görüntüler sunar. Kullanıcılar duvarları, pencereleri ve küçük alanları canlandırabilir ve hatta sosyal mesafe yönelimleri gibi anlık mesajları bile yansıtabilir. 
 
 
 

Yenilikçi ve uygun maliyetli

Epson'un gelişmiş lazer teknolojisi, sağlamlığı ve güvenilirliğinin yanı sıra az bakım gerektirir. Büyük ekran boyutlarına sahip uygun maliyetli bir çözümde parlak ve canlı renkler sunar. Bu ekran çözümü, izleyicileri şaşırtmak ve memnun etmek için kayan ve kenarlıksız ekranlar oluşturmak için de gizlenebilir.

Büyük ve ölçeklenebilir görüntüler

EB-750F, 3.600 lümen parlaklık ile Full HD çözünürlükte parlak renkler ve yüksek görüntü kalitesi için 3LCD teknolojisiyle 120 inçe kadar ölçeklenebilir ekran boyutları sunar.

Çok yönlü ve kurulumu kolay

Bu kompakt ve hafif tabela çözümü, en dikkat gerektiren sunumları gerçekleştirmek için esnekliğin yanı sıra dar ya da uygun olmayan alanlarda çalışmak için çok yönlülük sunar. Duvara, tavana, zemine monte edilebilir ve hatta daha fazla gizem oluşturmak için gizlenebilir. Ultra kısa mesafe tasarımı, mağaza vitrini gibi dar alanlarda bile kısa mesafeden büyük görüntüler yansıtmayı mümkün kılar. Siyah versiyonu da mevcuttur.

Esnek oynatma seçenekleri

Dahili içerik oynatma özelliğini ve Epson Projector Content Manager yazılımını kullanarak, oynatma listeleri, videolar ve tabela içeriği dâhil olmak üzere içerikleri doğrudan bir USB bellekten oynatın. Kullanıcılar, dahili edge blending özelliğinden yararlanmak için iki veya daha fazla ekranı bağlayabilir veya tüm duvarı tek bir büyük görüntü ile aydınlatabilir. Ayrıca, bölünmüş ekran özelliği, kullanıcıların farklı içerik görüntülemek için birden fazla giriş kaynağı bağlamasına olanak tanır.

Temel Özellikler

  • Çok yönlü pano ve reklam projeksiyonu Dar alanlar için kompakt, göze batmayan, ultra kısa mesafe tasarımı
  • 120 inçe kadar ekran büyüklüğü Full HD çözünürlük, 3.600 lümen parlaklık ve 3LCD teknolojisi
  • Çalıştır ve unut güvenilirliği 5 yıl garantili az bakım gerektiren lazer projeksiyon
  • Kolay kurulum Dikey yansıtma desteği ile 360 derece döndürme
  • Esnek oynatma İçeriği doğrudan bir USB bellekten oynatma 

 

 

aynı kategoride bulunan diğer 30 ürün:

İndir