Epson EB-805F Projeksiyon Cihazı Daha büyük görüntüle

Epson EB-805F Projeksiyon Cihazı

Yeni ürün

 

 

 

SKU: V11H923640 

Daha fazla bilgi

Bilgi kartı

Işık Kaynağı Lazer
Teknoloji 3LCD
Çözünürlük 1920x1080 (Full HD)
Parlaklık [AL] 5000
Görüntü Oranı 16:9
Kontrast Oranı 2.500.000 : 1
Lamba Ömrü (saat) 20.000
Fan Gürültüsü [dB (A)] Normal: 36 - Ekonomi: 27
Hoparlörler [W] 8 Stereo
Boyutlar (G x Y x D) [mm] 458‎ x 210 x 375
Ağırlık (kg] 9,4

Daha fazla bilgi

Digital tabela (Digital Signage) çözümü 
EB-805F, Epson yeniliğini tabela uygulamalarına getiren parlak ve ölçeklenebilir ultra kısa mesafeli bir görüntüleme çözümüdür.
Bu lazer görüntüleme çözümü, bilgilendirici tabelalara hayat verir ve 130 inçe kadar ölçeklenebilir projeksiyonlar üretir. Bu çözüm, kenarlıksız görüntülerin yanı sıra cam ve kavisli duvarlar dâhil olmak üzere ultra geniş yüzeylere projeksiyon ile tabelalara yeni bir boyut getiriyor.
EB-805F, Full HD 1080p görüntü kalitesine sahiptir ve perakende satış, konaklama ve turistik mekânlar için güçlü ve bilgilendirici görüntüler sunar. 
 
 

Yenilikçi ve uygun maliyetli

Kur ve unut dijital tabela çözümü sağlayan Epson'un gelişmiş lazer teknolojisi sağlam ve güvenilirdir. Geniş ekran boyutlarına sahip uygun maliyetli bir çözümde parlak ve canlı renkler sunar.

Büyük ve ölçeklenebilir görüntüler

EB-805F, 5.000 lümen parlaklık ile aydınlık ortamlarda bile Full HD çözünürlükte parlak renkler ve yüksek görüntü kalitesi için 3LCD teknolojisiyle 130 inçe kadar ölçeklenebilir ekran boyutları sağlar.

Çok yönlü ve kurulumu kolay

Bu şık, zarif ve parlak tabela çözümü, en dikkat gerektiren sunumları gerçekleştirmek için esnekliğin yanı sıra dar alanlarda çalışmak için çok yönlülük sunar. Duvara, tavana, zemine monte edilebilir ve hatta daha fazla gizem oluşturmak için gizlenebilir. Ultra kısa mesafe tasarımı kısa mesafeden büyük görüntüler yansıtmayı mümkün kılar. Beyaz versiyonu da mevcuttur.

Esnek oynatma seçenekleri

Dâhili içerik oynatma özelliği ve Epson Projector Content Manager yazılımı kullanılarak oynatma listeleri, videolar ve tabela içeriği dâhil olmak üzere içerikler doğrudan bir USB bellekten oynatılabilir. Kullanıcılar, dahili edge blending için çoklu projeksiyon ve papatya zinciri desteğinden yararlanabilir veya tek bir büyük görüntü ile tüm duvarı aydınlatabilir. Ayrıca, bölünmüş ekran özelliği, kullanıcıların farklı içerik kaynaklarını eş zamanlı olarak görüntülemek için birden fazla giriş kaynağı bağlamasına olanak tanır.

Temel Özellikler

  • Ultra kısa mesafeli tabela projeksiyonu Kompakt, göze batmayan tasarım.
  • 130 inçe kadar ekran büyüklüğü Full HD çözünürlük, 5.000 lümen parlaklık ve 3LCD teknolojisi
  • Çalıştır ve unut güvenilirliği 5 yıl garantili az bakım gerektiren lazer projeksiyon
  • Kolay kurulum Dikey yansıtma desteği ile 360 derece döndürme
  • Esnek oynatma İçeriği doğrudan bir USB bellekten oynatma 

 

 

aynı kategoride bulunan diğer 30 ürün:

İndir