Epson EB-L1715S Projeksiyon Cihazı Daha büyük görüntüle

Epson EB-L1715S Lazer Projeksiyon Cihazı

Yeni ürün

 

 

 

SKU: V11H890140 

 

Daha fazla bilgi

Bilgi kartı

Işık Kaynağı Lazer
Teknoloji 3LCD
Çözünürlük 1400x1050 (SXGA+)
Parlaklık [AL] 15000
Görüntü Oranı 4:3
Kontrast Oranı 2.000 : 1 Doğal
Lamba Ömrü (saat) 20.000
Fan Gürültüsü [dB (A)] Normal: 40 - Ekonomi: 32
Boyutlar (G x Y x D) [mm] 586‎ x 211 x 492
Ağırlık (kg] 24
Kutu İçeriği CD Kılavuzu, Kablo kılıfı, VGA kabloları, Güç ve sinyal kablosu (3 m), Hızlı Başlatma Kılavuzu, Piller dahil Uzaktan kumanda

Daha fazla bilgi

Parlak SXGA+ Projeksiyon Cihazı 
Üstün çalıştır ve unut güvenilirliğinin yanı sıra SXGA+ çözünürlükle keskin ve canlı görüntüler sunan çok yönlü 15.000 lümen 3LCD lazer projeksiyonudur.
Son derece parlak 15.000 lümen SXGA+ performansı zengin ve canlı renklerle birleşerek EB-L1715S geniş mekan lazer projeksiyonunu büyük odalar ve mekanlar için ideal bir seçenek haline getiriyor. Güvenilir bir çalıştır ve unut performansının yanı sıra, çok esnek kurulumuyla sadece maksimum performans ve dayanıklılığın gerçekleştirebileceği senaryolar için özel bir çözüm sunar. 
 
 

Lazer keskinliğinde görüntüler

Sunumlarınızın, resimlerinizin ve videolarınızın bu 3LCD lazer projeksiyonun sunduğu canlı, keskin görüntüler ile bir bütün hale gelmesini sağlayın. Daha geniş mekanlar için tasarlanmış olan yüksek çözünürlüklü SXGA+ görüntüleri, gün ışığında bile canlı ve parlaktır; inorganik fosfor çarkı teknolojisi, 83.000 saate¹ kadar varan mükemmel güvenilirlik için üstün ışık ve ısı direnci sağlar.

Esnek konumlandırma

İsteğe bağlı ultra kısa mesafeli (UST) lensleri içeren geniş bir motorlu lens serisi sayesinde projeksiyon, ürünü parlaklıktan veya görüntüden taviz vermeden istediğiniz yere yerleştirmenize olanak tanıyan 360⁰ kurulum esnekliğinin avantajlarından faydalanır. Projeksiyonda ayrıca, kalibrasyon ve tanı görüntülerinin doğru olmasını sağlayan bir dahili kamera bulunur (uzaktan erişimi önlemek için tamamen devre dışı bırakılabilir).

Çok yönlü yeni yazılım

EB-L1000 serisindeki tüm modeller, Aralık 2017'den itibaren ücretsiz Epson Profesyonel Projeksiyon Aracı yazılımından faydalanabilir. Kullanıma hazır bir şekilde çoklu projeksiyon kurulumu oluşturmanıza ve aynı zamanda projeksiyon eşleştirme ve kenar kaynaştırma gibi gelişmiş tekniklerden faydalanmanıza olanak tanır.

Hızlı kurulum

Farklı en/boy oranlarında görüntüler yansıtırken ya da farklı lensler kullandığınızda hızlı erişimi sağlamak amacıyla görüntü konumu, odaklama ve yakınlaştırma gibi projeksiyon ayarlarını depolayan lens hafızası işlevi sayesinde hızlı başlangıç yapabilirsiniz.

Temel Özellikler

  • Lazer ışık kaynağı teknolojisi Çalıştır ve unut güvenilirliği ile olağanüstü parlaklık ve renkler
  • Keskin ve net görüntüler Canlı görüntüler ve okunaklı metinler için olağanüstü netlik ve ayrıntılar
  • Çok yönlü yeni yazılım Çoklu projeksiyon kurulumlarından ve gelişmiş görüntüleme tekniklerinden faydalanın
  • Esnek 360° kurulum Bozulma ya da parlaklık kaybı olmadan gerçek esneklik
  • İçiniz rahat olsun Ürün beş yıllık, 20.000 saatlik garantiyle verilir. 

 

 

aynı kategoride bulunan diğer 30 ürün:

İndir