Epson EB-L720U Lazer Projeksiyon Cihazı Daha büyük görüntüle

Epson EB-L720U Lazer Projeksiyon Cihazı

Yeni ürün

WUXGA lazer projeksiyon cihazı 
Çok yönlü bağlanabilirliğe ve güçlü bir yüksek parlaklığa sahip lazer ekran olan EB-L720U, etkili birlikte çalışma için ideal bir ekran çözümüdür. 
 
 
SKU: V11HA44040 
 

Daha fazla bilgi

Bilgi kartı

Işık Kaynağı Lazer
Teknoloji 3LCD
Çözünürlük 1920 x 1200 (WUXGA)
Parlaklık [AL] 7000
Görüntü Oranı 16:10
Kontrast Oranı 2.500.000 : 1
Lamba Ömrü (saat) 20.000
Fan Gürültüsü [dB (A)] Normal: 39 - Ekonomi: 27
Hoparlörler [W] 10
Boyutlar (G x Y x D) [mm] 440‎ x 304 x 122
Ağırlık (kg] 7,8
Kutu İçeriği Güç kablosu, Piller dahil Uzaktan kumanda, User guide, Garanti belgesi

Daha fazla bilgi

WUXGA lazer ekran 
Çok yönlü bağlanabilirliğe ve güçlü bir yüksek parlaklığa sahip lazer ekran olan EB-L720U, etkili birlikte çalışma için ideal bir ekran çözümüdür.
EB-L720U, profesyonel içerik sunumuna ve görüntüleme performansına odaklanarak olağanüstü görüntü kalitesi sunar. Kullanım kolaylığı, 500 inçe varan ekran boyutu, uygun fiyat ve sürdürülebilirlik özellikleri göz önünde bulundurularak tasarlanan bu model, günümüzün profesyonel dünyası için ideal görüntüleme çözümüdür. 
 
 

Güçlü 7.000 lümen yüksek parlaklık özelliğinin yanı sıra Full HD, WUXGA, 16:6 geniş ekran, 4K giriş ve ayrıntı geliştirme teknolojisi desteği ile kullanıcılara 500 inçe kadar daha parlak ve daha canlı görüntüler sunar.

Bu ekran sınıfında alışılageldik şekilde bulmayı beklediğinizden daha üstün özellikler sunan EB-L720U, sorunsuz ve geniş formatlı bir ekran sağlamak için edge blending ve zengin geometrik düzeltme yapar. Ayrıca çoklu ortam içeriği için H.264 gelişmiş video kodlaması ve Epson Content Manager sayesinde içerikleri gecikmeden oynatabilir, doğrudan USB bellekten çalma listeleri oluşturabilir ve programları ayarlayabilirsiniz.

Esneklik, bu ekran çözümünün başka bir ayırıcı özelliğidir; bölünmüş ekran işlevi, farklı kaynaklardan gelen iki veya dört görüntünün tek bir büyük ekranda birleştirilmesine olanak tanır; kablolu veya isteğe bağlı olarak Miracast1 desteğiyle kablosuz1 bağlanabilirliği basit ve kolay hale getirir ve HDBaseT içeriği kaliteden ödün vermeden paylaşılabilir ve dağıtılabilir.

Epson lazer ekranların pazara öncülük eden2 güvenilirliği sayesinde, bu tak ve unut çözümü düzenli bakım ihtiyacını ortadan kaldırır. EB-L720U’nun standart 3 yıl garantisi ile kullanıcının içi rahat olur.

Temel Özellikler

  • Yüksek parlaklık, ölçeklenebilir boyut 500 inçe kadar 7.000 lümen yüksek parlaklıkta görüntü sağlar
  • Birinci sınıf ekran özellikleri Full HD, 4K desteği, edge blending ve geometrik düzeltme
  • Kısıtsız görüş Pikselleşme, parlama, parmak izleri ve merkezi eğim içermez
  • Sosyal mesafe desteği Ölçeklenebilir ekran her izleyici konfigürasyonunun ihtiyaçlarını karşılar
  • Fişe takın, tıklayın ve birlikte çalışın Epson’un kablosuz sunum sistemi ELPWP10’u kullanarak birlikte çalışın 

 

aynı kategoride bulunan diğer 30 ürün:

İndir