Epson EB-W06 Projeksiyon Cihazı

Yeni ürün

 

Tip LCD
Parlaklık [AL] 3700
Çözünürlük 1280 x 800
Işık Kaynağı Lamba
Işık Kaynağı Ömrü [h] 6.500
Ağıtlık [kg] 2,5

Daha fazla bilgi

Bilgi kartı

Işık Kaynağı Lamba
Teknoloji 3LCD
Çözünürlük 1280x800 (WXGA)
Parlaklık [AL] 3700
Görüntü Oranı 16:10
Kontrast Oranı 16.000 : 1
Lamba Ömrü (saat) 6.000
Fan Gürültüsü [dB (A)] Normal: 37 dB (A) - Ekonomi: 28 dB (A)
Hoparlörler [W] 2
Boyutlar (G x Y x D) [mm] 302‎ x 82 x 237
Ağırlık (kg] 2,5
Kutu İçeriği VGA kabloları, Ana cihaz (ünite), Güç kablosu, Hızlı Başlatma Kılavuzu, Piller dahil Uzaktan kumanda, Kullanma kılavuzu (CD), Warranty card

Daha fazla bilgi

 

WXGA projeksiyon
Evde veya işte kullanabileceğiniz, isteğe bağlı Wi-Fi'ya sahip, kullanımı kolay 3.700 lümenli bu WXGA projeksiyon, 320 inç büyüklüğünde bir görüntü oluşturabilir.
Büyük ekran deneyimini seviyor musunuz, aynı zamanda çarpıcı sunumlar yapacak bir projeksiyona mı ihtiyacınız var? 3.700 lümen parlaklık ve 3LCD teknolojisine sahip bu WXGA projeksiyon, her türlü ihtiyacınıza uygundur. Hareketlilik dikkate alınarak tasarlanmış olan bu projeksiyonun taşınması ve kurulumu kolaydır. Geniş kapsamlı muhteşem özellikleri ve 18 yıl boyunca eğlence imkanı sağlayan uzun lamba ömrü ile rekabette ön sıradadır1
 

Daha da büyük ekran

İster en sevdiğiniz gişe rekortmeni filmleri izleyin, ister sunum yapın, bu projeksiyonla 320 inç büyüklüğünde etkileyici bir görüntü oluşturabilirsiniz. 3LCD teknolojisi sayesinde görüntünün rakip ürünlerden¹ üç kat daha parlak olmasını sağlayan mükemmel bir kaliteye sahiptir. Parlak ve canlı renklerine ek olarak 16,000:1 kontrast oranı ile belirgin gölgeler ve derin siyahlar oluşturur. Ailenizden ve dostlarınızdan iş arkadaşlarınıza ve müşterilerinize kadar herkesin ilgisini çekeceği kesin.

Yüksek kaliteli, parlak görüntüler

Aydınlık odalarda dahi güçlü olan bu uygun fiyatlı WXGA projeksiyon, olağanüstü parlaklıkta net detaylar sergileyen renkli görüntüler sunar. Bu kaliteyi mümkün kılan, 3.700 lümenlik eşit derecede yüksek Beyaz ve Renkli Işık Çıkışı sağlayan 3LCD teknolojisidir.

Uzun ömürlü çözüm

Projeksiyon ihtiyaçlarınız için uzun vadeli, sorunsuz ve uygun fiyatlı bir çözüm mü arıyorsunuz? Bu modelin uzun ömürlü lamba ışık kaynağı 18 yıllık eğlence² sunar.

Stressiz kurulum

İşte size taşınabilirlik ve hızlı kurulum özellikleri dikkate alınarak tasarlanmış bir projeksiyon. Görüntüyü trapezoid düzeltme ile konumlandırın ve içeriğe HDMI girişleri üzerinden kolayca erişin. İsteğe bağlı ELPAP11 adaptörü sayesinde, iProjection uygulamasını kullanarak akıllı bir cihazdan içerik paylaşmanıza olanak tanıyan Wi-Fi bağlanabilirlik özelliğine sahiptir.

Temel Özellikler

  • Büyük ekran deneyimi oluşturun İster eğlence ister iş ortamı olsun, herkesin dikkati sizde olsun.
  • Aydınlık ortamlarda dahi parlak 3.700 lümene kadar eşit derecede yüksek Beyaz ve Renkli Işık Çıkışı
  • Ekonomik, ileri teknoloji ürünü ekipmanlar Bu WXGA projeksiyonun keyfini çıkarın
  • Uzun ömürlü çözüm 18 yıllık eğlence²
  • Kolay taşıma ve hızlı kurulum Taşıma çantası ile kolay taşıma ve trapezoid kaydırıcı ile kolay hizalama 

 

 

aynı kategoride bulunan diğer 4 ürün:

İndir