Epson EB-W51 Projeksiyon Cihazı

Yeni ürün

 

Tip LCD
Parlaklık [AL] 4000
Çözünürlük 1280 x 800
Işık Kaynağı Lamba
Işık Kaynağı Ömrü [h] 6.000
Ağıtlık [kg] 2,5

 

Daha fazla bilgi

Daha fazla bilgi

 

WXGA projeksiyon
Yüksek kaliteli, uzun ömürlü ve esnek WXGA projeksiyon ile evde ve iş yerinde dikkatler üzerinizde olsun.
Bu yüksek kaliteli, çok yönlü projeksiyonla ofiste ve evde içeriğinizi büyük ekrana yansıtın. 4.000 lümenlik 3LCD teknolojisi sayesinde aydınlık ortamlarda dahi inanılmaz parlak ve net görüntüler sunar. Uzun ömürlü lamba ışık kaynağı, kitin sizin için uygun maliyetli olduğu anlamına gelir. Taşıması ve kurulumu oldukça kolaydır. 
 
 

Daha da büyük ekran

İster en sevdiğiniz gişe rekortmeni filmleri izleyin, ister sunum yapın, bu projeksiyonla 320 inç büyüklüğünde etkileyici bir görüntü oluşturabilirsiniz. 3LCD teknolojisi sayesinde görüntünün rakip ürünlerden¹ üç kat daha parlak olmasını sağlayan mükemmel bir kaliteye sahiptir. Parlak ve canlı renklerine ek olarak 16,000:1 kontrast oranı ile belirgin gölgeler ve derin siyahlar oluşturur. Ailenizden ve dostlarınızdan iş arkadaşlarınıza ve müşterilerinize kadar herkesin ilgisini çekeceği kesin.

Yüksek kaliteli, parlak görüntüler

Aydınlık odalarda dahi güçlü olan bu uygun fiyatlı WXGA projeksiyon, olağanüstü parlaklıkta net detaylar sergileyen renkli görüntüler sunar. Bu kaliteyi mümkün kılan, 4.000 lümenlik eşit derecede yüksek Beyaz ve Renkli Işık Çıkışı sağlayan 3LCD teknolojisidir.

Uzun ömürlü çözüm

Projeksiyon ihtiyaçlarınız için uzun vadeli, sorunsuz ve uygun fiyatlı bir çözüm mü arıyorsunuz? Bu modelin uzun ömürlü lamba ışık kaynağı 18 yıllık eğlence² sunar.

Stressiz kurulum

İşte size taşınabilirlik ve hızlı kurulum özellikleri dikkate alınarak tasarlanmış bir projeksiyon. Taşıma çantası odadan odaya kolayca taşınmasını sağlar. Trapezoid düzeltme ile görüntüyü hızlı bir şekilde konumlandırabilir ve içeriğe HDMI girişleri üzerinden kolayca erişebilirsiniz. İsteğe bağlı ELPAP10 adaptörü sayesinde, iProjection uygulamasını kullanarak akıllı bir cihazdan içerik paylaşmanıza olanak tanıyan Wi-Fi bağlanabilirlik özelliğine sahiptir.

Temel Özellikler

  • Büyük ekran deneyimi oluşturun İster eğlence ister iş ortamı olsun, herkesin dikkati sizde olsun.
  • Aydınlık ortamlarda dahi parlak 4.000 lümene kadar eşit derecede yüksek Beyaz ve Renkli Işık Çıkışı
  • Ekonomik, ileri teknoloji ürünü ekipmanlar Bu WXGA projeksiyonun keyfini çıkarın
  • Uzun ömürlü çözüm 18 yıllık eğlence²
  • Kolay taşıma ve hızlı kurulum Taşıma çantası ile kolay taşıma ve trapezoid kaydırıcı ile kolay hizalama 

 

 

aynı kategoride bulunan diğer 4 ürün: