NEC PA653U Projeksiyon Cihazı

Yeni ürün

 

Tip LCD
Parlaklık [AL] 6500
Çözünürlük 1920 x 1200
Işık Kaynağı Lamba
Işık Kaynağı Ömrü [h] 5000
Ağırlık [kg] 10,2

 

 

Daha fazla bilgi

Bilgi kartı

Işık Kaynağı Lamba
Teknoloji 3LCD
Çözünürlük 1920 x 1200 (WUXGA)
Parlaklık [AL] 6500
Görüntü Oranı 16:10
Kontrast Oranı 8.000:1
Lamba Ömrü (saat) 4000 (5000 Eco Mode)
Fan Gürültüsü [dB (A)] 33 / 39 (Eco / Normal)
Boyutlar (G x Y x D) [mm] 499 x 163.7 x 406 (without lens and feet)
Ağırlık (kg] 10,2
Kutu İçeriği IR Remote Control (RD - 480E); Power Cord; Projector; Quick Setup Guide; Users Manual on CD-ROM

Daha fazla bilgi

 

Tanım

NEC PA653U – “çok amaçlı” kurulum projektörü

İşletmeniz için olağanüstü görselleştirme, parlak renkler ve mükemmel dinamik kontrast önemliyse, NEC PA653U ilk tercihiniz olmalıdır.

WUXGA çözünürlüğe sahip kompakt 6.500 ANSI lümenli LCD projektör, yalnızca benzersiz renk işleme teknolojisiyle değil, aynı zamanda motorlu lens kaydırma, odaklama ve yakınlaştırmanın kurulumu zahmetsiz hale getirdiği olağanüstü kurulum özellikleriyle de rekabette öne çıkıyor. Eşsiz HDBaseT-out arabirimi, kurulum maliyetlerinin düşürülmesine yardımcı olarak tek bir kaynağa uygun maliyetli ağ kabloları aracılığıyla birden çok projektörün zincirleme bağlanmasını sağlar. Bir çoklu araç gibi, temel özellikler 4k ve Ultra HD Blu-ray içeriğini oynatmak için en son telif hakkı protokolünün yönetimiyle devam ederken, uzun lamba ömrü ve daha da uzun filtre ömrü çok çekici bir Toplam Sahip Olma Maliyeti kazandırır.

Sonuç olarak NEC PA653U projektör, kurumsal ve yüksek öğrenim kurulumlarındaki toplantı, ders ve seminer odaları için mükemmel şekilde uygundur.

Kurulum maliyetlerinizi azaltmak için projektörler, tüm kurulumların %90'ının projeksiyon gereksinimlerini karşılayan NP13ZL standart lensle birlikte sipariş edilebilir! 
Sipariş Kodu: 40001119

Faydalar

  • Sinema Kalitesinde Görselleştirme – en yeni NEC ölçekleyici çipe dayalı benzersiz resim ve renk işleme teknolojisi (4K/60Hz'e kadar) ile parlak ortam ışığı koşullarında bile mükemmel görüntü kalitesinin keyfini çıkarın.
  • Zahmetsiz uzaktan ayarlama – motorlu lens kaydırma, odaklama ve yakınlaştırma, projektöre zahmetli fiziksel erişime ihtiyaç duymadan kolay ve esnek kurulum sağlar.
  • Uygun maliyetli ve güçlü kablolama - yalnızca CAT6 ağ kablolaması ile HDBaseT bağlantı standardını kullanarak içeriği 100 m'ye kadar aktarın. Birden çok projektörü tek bir kaynakla besleyin ve benzersiz HDBaseT-out zincirleme bağlantı arabiriminden yararlanın.
  • Parlak renkler ve kontrastla etkileyin – projektör, Rec2020'den Rec709'a renk dönüştürme ve HDMI arayüzü aracılığıyla HDR10 standardını destekleyen daha yüksek dinamik kontrast ile daha geniş bir renk alanını işlerken izleyicilerinizi şaşırtın.
  • Telif hakkı korumalı içeriğin içiniz rahat olsun - projektörün telif hakkı korumasını yönetmesine ve HDMI arayüzü aracılığıyla 4k ve Ultra HD Blu-ray içeriği sunmasına izin verin. 

 

Aksesuarlar

aynı kategoride bulunan diğer 10 ürün:

İndir