Viewsonic LS610HDH Projeksiyon Cihazı

Yeni ürün

4.000 ANSI Lümen 1080p LED İş/Eğitim Projektörü

 • 3.nesil LED teknolojisi
 • Bakım gerektirmez:60.000 saatlik ışık kaynağı ömrü, daha az güç tüketimi​
 • 4000 ANSI Lümen, her ortamda parlak görüntüler sunar​
 • Fikirlerinizi net bir şekilde sunmak için HDR/HLG destekli 1080p Full HD çözünürlük
 • Kullanım kolaylığı: anında açma/kapama, Y/D keystone ve LAN kontrolü​ 

 

Daha fazla bilgi

Bilgi kartı

Işık Kaynağı LED
Teknoloji DLP
Çözünürlük 1920x1080 (Full HD)
Parlaklık [AL] 4000
Görüntü Oranı 16:9
Kontrast Oranı 3000000:1
Lamba Ömrü (saat) 60000
Fan Gürültüsü [dB (A)] Normal 32, ECO 37
Hoparlörler [W] 10
Boyutlar (G x Y x D) [mm] 386x 116 x 276
Ağırlık (kg] 5
Kutu İçeriği Güç Kablosu, Uzaktan Kumanda, Hızlı Başlangıç Kılavuzu, Garanti Kartı

Daha fazla bilgi

ÜRÜNE GENEL BAKIŞ

LS610HDH, ViewSonic'in iş ve eğitim için tasarlanmış, lambasız, yüksek parlaklığa sahip 1080p projeksiyon cihazıdır. Sektör lideri 3. nesil LED teknolojisini benimseyen LS610HDH, 4000 ANSI Lümen sağlarken, zehirli cıva kullanımını ortadan kaldırarak, sık sık lamba değiştirmenin maliyetini ve iş yükünü azaltır; toplam sahip olma maliyetini düşürür. Lambasız ışık kaynağı, daha çevreci bir ortam için gelişmiş sürdürülebilirlik sunarken parlak, canlı görüntüler için daha geniş bir renk gamı ​​sunar. HDR/HLG desteğiyle 1080p Full HD çözünürlüğe sahip olan projektör, parlak netlik sunarak toplantı odasında, sınıfta veya başka herhangi bir ortamda en iyi şekilde sunum yapmanıza yardımcı olur. Bu projeksiyon cihazı ayrıca verimli kullanım için anında açma/kapama olanağı ile birlikte gelir. Y/D trapezoid, 4 köşe görüntü ayarı ve 360 ​​eğim açısı ile LS610HDH ayrıca esnek kurulum sağlar. Ayrıca kapsamlı LAN kontrolü, çoklu cihaz yönetimine olanak tanır ve Crestron, AMX, Extron, PJ Link, ATEN ve ViewSonic'in vController'ı ile uyumludur.     

 

 

 

Daha İyi Bir Sürdürülebilirlik için 3. Nesil LED Teknolojisi

3. nesil LED teknolojisi ile LS610HDH, kullanıcıları sık sık lamba değiştirmekten ve zehirli cıvadan kurtarır. 60.000 saat boyunca sürekli olarak etkileyici parlaklık sunan projektör, daha çevreci ve daha sürdürülebilir bir gelecek sağlarken bakım için harcanan zamandan, insan gücünden ve paradan tasarruf sağlar.


Lambasız, Civasız, Bakım Gerektirmez

 

İleri LED Teknolojisi ile Daha Fazla Tasarruf

ams OSRAM Ostar Projection Power LED teknolojisini benimseyen bu LED projeksiyon cihazı, rakip lamba tabanlı projektörlerden daha az enerji tüketerek, hem enerji tasarrufu sağlar hem de uygun maliyetlidir.

Daha Az Güç Tüketimi 
 
 

İş/Okul Ortamları için Geliştirilmiş Parlaklık

"En yeni LED teknolojisi sayesinde LS610HDH, 4000 ANSI Lümene ulaşan büyük bir parlaklık atılımı gerçekleştirir.
3.000.000:1'lik son derece yüksek kontrast oranıyla bu cihaz, loş veya aydınlık ortamlarda parlak ve ayrıntılı görüntüler sağlar."
4000 ANSI Lumens 
 
 

En Canlı Renklerle Sunum Yapın

ViewSonic'in geniş renk gamını kapsayan ve gerçeğe yakın bir renk deneyimiyle sunumunuzun kalitesini yükselten özel renk teknolojisi ile tüm izleyicilerinizi etkileyin. 
 
 

1080p Full HD ile Fikirlerinizi Açıkça Sergileyin

LS610HDH, sorunsuz sunumlar ve ilgi çekici işbirlikleri için HDR ve HLG desteğiyle 1080p çözünürlükte net, yüksek kaliteli görseller sunar. 
 
 
 

Zahmetsiz Görüntü Ayarı

4 köşe ayarlama özelliğiyle birlikte Yatay ve Dikey Keystone düzeltme, her seferinde mükemmel orantılı bir görüntü elde etmek için çarpık veya bozuk görüntüleri ortadan kaldırır.

Y/D Keystone, 4 Köşe Ayarı
 
 
 

Verimli Anında Açılma/Kapanma

Anında güç açma/kapama özelliği ile kullanımdan önce ve sonraki bekleme sürelerini ortadan kaldırın; soğutma süresi gerektirmeden zamanında başlatma için anında tam parlaklık sağlayın. 
 
 
 

Çok Yönlü Uygulama

Projeksiyon cihazı, yaratıcı uygulamalara yardımcı olmak için dikey olarak herhangi bir açıda serbestçe dönerek tavana, duvarlara veya zemine yansıtmaya olanak tanır.
360° Yansıtma

 

 

Yönetim Verimliliği için Merkezi Kontrol

LS610HDH, Crestron, AMX, PJ Link, ATEN ve Extron sistemleriyle uyumludur ve kullanımı kolay bir ağ yönetim aracı olan ViewSonic vController ile donatılmıştır.

Kapsamlı LAN Kontrolü 
 
 
 

Projektör Yazılımını Güncellemenin Daha Basit Bir Yolu

USB kablo bağlantısı aracılığıyla dizüstü bilgisayarınızla yazılımı kolayca güncel tuttuğunuzda, servis merkezine gitmenize gerek kalmaz.

Daha fazla bilgi edinin(https://youtu.be/irlhJLpDHas) 
 
 
 

USB Tip A Güç Kaynağı

Yerleşik 5V/1,5A USB çıkışı, HDMI kablosuz dongle'lara uygun şekilde güç sağlar ve multimedya içeriği akışı sırasında ayrı güç adaptörlerine olan ihtiyacı ortadan kaldırır. 
 
 
 

Duraksamadan 24x7 Çalışma

Gelişmiş soğutma tasarımı, görüntü kalitesinde veya çalışma performansında bozulma olmaksızın 7x24 çalışmayı mümkün kılarak projeksiyon cihazını sürekli kullanım gerektiren uygulamalar için ideal hale getirir. 
 
 
 

IP5X ile Sızdırmaz Optik Motor

Termal sisteme toz girmesini ve onu bozmasını önleyen gelişmiş sızdırmaz optik motorla kristal netliğinde görüntü kalitesini ve ürün ömrünü koruyun.
IP5X 
 
 
 

Viewsonic LS610HDH 

 

 1. Zoom/Focus Ring
 2. Front IR
 3. Keypad
 4. Üst IR
 5. Hoparlör
 6. LAN Control
 7. Ses Giriş & Çıkış
 8. HDMI x 2
 9. USB-A (5V/1.5A, Servis)
 10. RS232 

 

aynı kategoride bulunan diğer 30 ürün:

İndir