Acer H6815BD 4K 3D Projeksiyon Cihazı Daha büyük görüntüle

Acer H6815BD 4K 3D Projeksiyon Cihazı

Yeni ürün

Bilgi kartı

Işık Kaynağı Lamba
Teknoloji DLP
Çözünürlük 3840x2160 (UHD)
Parlaklık [AL] 4000
Görüntü Oranı 16:9
Kontrast Oranı 10.000:1

Daha fazla bilgi

H6815BD DLP Projeksiyon

Bu net ve parlak projeksiyonla en karmaşık konseptleriniz bile çalışanlar, müşteriler veya öğrenciler tarafından kolayca anlaşılacaktır. Acer'ın Geniş Alan Serisi projektörlerinin yüksek çözünürlüğü ve parlak renkleri, fikirlerinizin gücünün ortaya çıkmasına izin verecek ve birinci sınıf teknolojileri, kontrolün tamamen sizde olmasını sağlayacaktır. 

 

4K UHD Çözünürlük

4.000 Lümen Parlaklık HDR 10
4K UHD Çözünürlük

Benzeri görülmemiş ayrıntı ve renk doğruluğu ile kendinizi yepyeni bir ortama kaptırın. 4K UHD projeksiyonlar, Full HD'den dört kat daha yüksek çözünürlük sağlamak için ayrıntıları 8,3 milyon piksel olarak gösterir.

4.000 Lümen Parlaklık

Gün ışığında veya 4.000 lümene kadar parlaklıkla orta ve büyük odalarda kristal netliğinde, canlı görüntüleri uzaktan görün.

HDR10 Uyumlu

HDR10 uyumlu kullanılarak genişletilmiş kontrast oranı ve renk paleti ile daha gerçekçi, doğal görüntüler sağlanır. HDR (yüksek dinamik aralık), gerçekçi görüntü oluşturma yoluyla daha fazla sarmallık sağlamak için skaler çip kod çözme ve haritalama teknolojisini kullanarak daha derin siyah beyaz kontrast seviyeleri oluşturan bir görüntüleme teknolojisidir.

240Hz Yenileme Hızında 1080p Çözünürlük Futbol modu 8,4 ms Düşük Giriş Gecikmesi
240Hz Yenileme Hızında 1080p Çözünürlük [1]

Aşırı akıcı görüntüler için FHD 1080p netliği ve etkileyici 240 Hz kare hızıyla hızlı spor karşılaşmalarının, filmlerin ve oyunların her ayrıntısını yakalayın.

Futbol Modu

Arkadaşlarınızı toplayın ve en sevdiğiniz sporun ihtişamını muazzam bir ekranda paylaşın. Futbol modu, tüm aksiyonu net bir şekilde göstermek için renkleri geliştirir.

8,4 ms Düşük Giriş Gecikmesi

Kare gecikmesini inanılmaz bir 8,4 ms'ye düşüren ultra düşük gecikmeyle yarış, spor veya aksiyon oyunları oynarken duyarlı kontrolün keyfini çıkarın.

Blu-Ray 3D Desteği Görüntü Kaydırma 4 Köşe Düzeltme
Blu-Ray 3D Desteği [2]

Flat çıktı, 3D geldi. Blu-Ray 3D desteği [2] ile ekrandaki görüntüler oturma odanıza sıçramış gibi görünüyor .

Görüntü Kaydırma

Hassas bir şekilde yansıtın ve kurulum sorunlarından kaçının. Görüntü Kaydırma ve dijital yakınlaştırmayı kullanarak, mevcut montaj konumunu değiştirmek zorunda kalmadan görüntüyü tam olarak ekranınıza uyacak şekilde kaydırabilirsiniz.

4 Köşe Düzeltme

4 Köşe Düzeltme ile her bir köşedeki bozulmayı hızlı ve kolay bir şekilde ayarlayın.

Değerlendirmeler

Bir değerlendirme yazın

Acer H6815BD 4K 3D Projeksiyon Cihazı

Acer H6815BD 4K 3D Projeksiyon Cihazı

aynı kategoride bulunan diğer 5 ürün: